Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

marketing i reklama

biuro@kppolonia.pl

Poloniści rozstrzelali się na wyjeździe i przerwali serię porażek

Seniorzy przerwali złą passę i zdecydowanie pokonali na wyjeździe Radzyniankę 7:2 (3:1).

Biało-czerwoni na przerwę do szatni schodzili prowadząc po dwóch golach Kacpra Czesińskiego i jednym trafieniu Wiktora Dąbka 3:1. Worek z bramkami na dobre otworzył się w drugiej części spotkania. Po wznowieniu gry strzelanie rozpoczął Dąbek, kwadrans później bramkę dorzucił Kamil Nytko, a potem niecodziennym golem z połowy boiska popisał się kapitan Robert Sawicki. Wynik spotkania ustalił w 88. minucie Patryk Podolski.

Kolejne spotkanie poloniści rozegrają w niedzielę (6 czerwca). O godzinie 15:00 podejmą na własnym stadionie Wojownika Wabcz.

3 czerwca 2021, Stadion w Radzynie Chełmińskim, godz. 17:00

32. kolejka klasy okręgowej “KEEZA” grupa 1

Radzynianka Radzyń Chełmiński – KP Polonia Bydgoszcz 2:7 (1:3)

Bramki: Schodowski 17, Lisiecki 79′ – Czesiński 15′, 25′, Dąbek 43′, 46′, Nytko 61′, Sawicki 66′, Podolski 88′.