Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

marketing i reklama

kppolonia@gmail.com

Partnerzy

OFICJALNY SPONSOR DRUŻYNY SENIORÓW KP POLONIA-METALKAS BYDGOSZCZ

Największy producent regałów w Europie i czołowy producent drabin w Polsce oraz jeden z największych krajowych producentów mebli metalowych i sejfów.

MIASTO BYDGOSZCZ

Szkolenie sportowe oraz udział drużyny KP Polonia Bydgoszcz w rozgrywkach Klasy okręgowej gr.I kujawsko-pomorska w piłce nożnej w sezonie 2020/2021 realizowane jest przy dofinansowaniu ze środków Miasta Bydgoszczy.

MEDAN

Firma zajmująca się dystrybucją i obrotem hurtowym leków i środków farmaceutycznych oraz produktów, materiałów i wyrobów medycznych, działając zgodnie z wymogami i procedurami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

BUDLEX

Jedyny deweloper w regionie, który działa na rynku już od 33 lat. Jesteśmy jednym z najstarszych deweloperów w Polsce. Przez dekady uczyliśmy się, jak spełniać oczekiwania naszych klientów, jednocześnie budując trwale i solidnie.

MJM Feel Safe Sp. z o.o. Sp. K.

To prężnie rozwijająca się spółka obsługująca Kontrahentów zarówno w Polsce jak i w innych krajach europejskich. Dzięki zaangażowaniu i wytężonej pracy stała się jedną z wiodących firm w branży. Będąc profesjonalnym partnerem poszukuje i wdraża optymalne rozwiązania logistyczne w łańcuchu dostaw środków ochrony indywidualnej.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAT-BUD

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAT-BUD specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych. Bierze udział w realizacji usług, dostosowując swoją ofertę do rosnących oczekiwań Klientów.

BYDGOSKIE CENTRUM SPORTU

Jednostka miejska, która zarządza ponad 40 obiektami sportowymi w Bydgoszczy: stadionami, halami sportowymi, pływalniami, boiskami piłkarskimi i przystaniami wodnymi. Naszym celem i zadaniem jest wspieranie sportu w Bydgoszczy.

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Klub Piłkarski POLONIA Bydgoszcz jest beneficjentem programu KLUB2021 organizowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Prof. MACIEJ ŚWIĄTKOWSKI

GRAL HURTOWNIA MIĘSA
I WĘDLIN

MJM FEEL SAFE

Dołącz do nas!