Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

Partnerzy

MIASTO BYDGOSZCZ

Szkolenie sportowe oraz udział drużyny KP Polonia Bydgoszcz w rozgrywkach IV Ligi Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2023/2024 realizowane jest przy dofinansowaniu ze środków Miasta Bydgoszczy.

MEDAN

Firma zajmująca się dystrybucją i obrotem hurtowym leków i środków farmaceutycznych oraz produktów, materiałów i wyrobów medycznych, działając zgodnie z wymogami i procedurami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

BUDLEX

Jedyny deweloper w regionie, który działa na rynku już od 33 lat. Jesteśmy jednym z najstarszych deweloperów w Polsce. Przez dekady uczyliśmy się, jak spełniać oczekiwania naszych klientów, jednocześnie budując trwale i solidnie.

MJM Feel Safe Sp. z o.o. Sp. K.

To prężnie rozwijająca się spółka obsługująca Kontrahentów zarówno w Polsce jak i w innych krajach europejskich. Dzięki zaangażowaniu i wytężonej pracy stała się jedną z wiodących firm w branży. Będąc profesjonalnym partnerem poszukuje i wdraża optymalne rozwiązania logistyczne w łańcuchu dostaw środków ochrony indywidualnej.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAT-BUD

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAT-BUD specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych. Bierze udział w realizacji usług, dostosowując swoją ofertę do rosnących oczekiwań Klientów.

BYDGOSKIE CENTRUM SPORTU

Jednostka miejska, która zarządza ponad 40 obiektami sportowymi w Bydgoszczy: stadionami, halami sportowymi, pływalniami, boiskami piłkarskimi i przystaniami wodnymi. Naszym celem i zadaniem jest wspieranie sportu w Bydgoszczy.

Ministerstwo Sportu i turystyki

Klub Piłkarski POLONIA Bydgoszcz jest beneficjentem programu KLUB /2021, 2022, 2023/ organizowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Korzystamy z "Dofinansowania ze środków Funduszu rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystki".

Prof. MACIEJ ŚWIĄTKOWSKI

MJM FEEL SAFE

Producent odzieży sportowej

Dołącz do nas!