Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

Rozgrywki

Data Godzina Typ rozgrywki Drużyna I Wynik Drużyna II
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 15-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
WISŁA FORDON – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 15-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
WISŁA FORDON – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 15-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – MUKS CWZS Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 15-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Victoria Koronowo – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 15-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – TUCHOLANKA KAEMDE TUCHOLA
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 15-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Victoria Niemcz Osielsko
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 15-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Gwiazda Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 15-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Gwiazda Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 15-06-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – TUCHOLANKA WUTKOWSKI TUCHOLA
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Mogilno
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Mogilno
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Cuiavia Inowrocław – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Gwiazda Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Olimp Strzelno
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Victoria Niemcz Osielsko – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
TĘCZA SPORTIS SISU BYDGOSZCZ – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Dąb Barcin – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Dąb Barcin – : – KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 08-06-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 01-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Dąb Barcin
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 01-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Dąb Barcin
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 01-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 01-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Gwiazda Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 01-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Chemik Moderator Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 01-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Budowlany KS Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 01-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Noteć Łabiszyn
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 01-06-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Noteć Łabiszyn
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 01-06-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pol-Osteg Pomorzanin Serock
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 29-05-2024 17:30 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
TUCHOLANKA WUTKOWSKI TUCHOLA – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 25-05-2024 17:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Noteć Inowrocław
Liga 25-05-2024 17:00 Liga
Mecz mistrzowski
Unia Wąbrzeźno – : – KP Polonia Bydgoszcz
Inny 25-05-2024 17:00 Inny
Mecz B Klasa
Strażak Przechowo – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 25-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Spójnia Białe Błota – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 25-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Spójnia Białe Błota – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 25-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Notecianka Pakość – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 25-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Mogilno
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 25-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
WISŁA FORDON – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 25-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Noteć Inowrocław – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 25-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Noteć Inowrocław – : – KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 25-05-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Start Pruszcz
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 25-05-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Pałuczanka Żnin – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW) 24-05-2024 18:15 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Gopło Kruszwica – : – KP Polonia Bydgoszcz
Liga 19-05-2024 15:45 Liga
Mecz B Klasa
KP Polonia Bydgoszcz – : – Gwiazda Bukowiec
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 19-05-2024 13:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 1 WISŁA FORDON
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 19-05-2024 11:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Pałuczanka Żnin – : – KP Polonia Bydgoszcz
Liga 18-05-2024 17:00 Liga
Mecz mistrzowski
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 2 Chełminianka Chełmno
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 18-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Zawisza II Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 18-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Zawisza II Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW) 18-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Mogilno
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 18-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – OLIMPIA WTELNO
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 18-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Wisła Gruczno – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 18-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
ZAWISZA BYDGOSZCZ – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 18-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Spójnia Białe Błota – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 18-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Spójnia Białe Błota – : – KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 18-05-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Start Pruszcz
Liga 11-05-2024 14:30 Liga
Mecz B Klasa
Wisełka Fordon 1 – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 11-05-2024 14:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
WISŁA STRZELCE GÓRNE 1 : 7 KP Polonia Bydgoszcz
Liga 11-05-2024 13:00 Liga
Mecz mistrzowski
Start Pruszcz 1 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 11-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Grom Osie – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 11-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Grom Osie – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW) 11-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Burza Nowa Wieś Wielka – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 11-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Gwiazda Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 11-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Gwiazda Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 11-05-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Gwiazda Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW) 05-05-2024 18:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Cuiavia Inowrocław
Liga 05-05-2024 18:00 Liga
Mecz mistrzowski
KP Polonia Bydgoszcz – : – Cuiavia Inowrocław
Liga 05-05-2024 15:45 Liga
Mecz B Klasa
KP Polonia Bydgoszcz – : – MOKS Piaski Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 05-05-2024 13:15 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 3 Pogoń Mogilno
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 05-05-2024 10:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Pol-Osteg Pomorzanin Serock – : – KP Polonia Bydgoszcz
Liga 04-05-2024 17:00 Liga
Mecz mistrzowski
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 2 Lech Rypin
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 04-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pałuczanka Żnin
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 04-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
WISŁA FORDON – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 04-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
JACADEMY BYDGOSZCZ – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 04-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Pogoń Mogilno – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 04-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Pogoń Mogilno – : – KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 04-05-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Gwiazda Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 01-05-2024 16:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 9 : 0 Victoria Koronowo
Liga 01-05-2024 11:00 Liga
Mecz mistrzowski
Pomorzanin Toruń 1 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 01-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – WISŁA FORDON
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 01-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
MUKS CWZS Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 01-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
TUCHOLANKA KAEMDE TUCHOLA – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 01-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
Victoria Niemcz Osielsko – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 01-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Gwiazda Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 01-05-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Gwiazda Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 01-05-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
TUCHOLANKA WUTKOWSKI TUCHOLA – : – KP Polonia Bydgoszcz
Liga 27-04-2024 17:00 Liga
Mecz mistrzowski
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 Pomorzanin Serock
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 27-04-2024 12:30 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – TUCHOLANKA WUTKOWSKI TUCHOLA
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 27-04-2024 10:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Olimp Strzelno 1 : 3 KP Polonia Bydgoszcz
tournament 27-04-2024 09:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – WISŁA FORDON
tournament 27-04-2024 09:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Spójnia Białe Błota
tournament 27-04-2024 09:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Spójnia Białe Błota
tournament 27-04-2024 09:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Wisełka Strzelce Górne
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 27-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Pogoń Mogilno – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 27-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Pogoń Mogilno – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 27-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Gwiazda Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 27-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Victoria Niemcz Osielsko
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 27-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – TĘCZA SPORTIS SISU BYDGOSZCZ
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 27-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Dąb Barcin
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 27-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Dąb Barcin
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW) 21-04-2024 18:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Gopło Kruszwica
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 20-04-2024 14:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Start Pruszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Liga 20-04-2024 12:00 Liga
Mecz mistrzowski
Chemik Bydgoszcz 0 : 4 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 20-04-2024 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 Gwiazda Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 20-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Dąb Barcin – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 20-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Dąb Barcin – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 20-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 20-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Moderator Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 20-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
Budowlany KS Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 20-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Noteć Łabiszyn – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 20-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Noteć Łabiszyn – : – KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 20-04-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Pol-Osteg Pomorzanin Serock – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW) 14-04-2024 14:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Pogoń Mogilno – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 14-04-2024 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Pogoń Mogilno – : – KP Polonia Bydgoszcz
Liga 13-04-2024 17:30 Liga
Mecz mistrzowski
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 KS Cuiavia Inowrocław
Liga 13-04-2024 17:30 Liga
Mecz mistrzowski
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 KS Cuiavia Inowrocław
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 13-04-2024 12:30 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 0 Pałuczanka Żnin
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 13-04-2024 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Noteć Inowrocław 1 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 13-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Spójnia Białe Błota
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 13-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Spójnia Białe Błota
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 13-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Notecianka Pakość
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 13-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – WISŁA FORDON
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 13-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Noteć Inowrocław
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 13-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Noteć Inowrocław
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 13-04-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pałuczanka Żnin
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 07-04-2024 17:45 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Gwiazda Bydgoszcz 2 : 3 KP Polonia Bydgoszcz
Liga 07-04-2024 15:00 Liga
Tłuchovia Tłuchowo 7 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 07-04-2024 15:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
WISŁA FORDON 0 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
tournament 06-04-2024 10:40 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Akademia Piłkarska Łochowo
tournament 06-04-2024 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Klub Sportowy Wisła Strzelce Górne
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 06-04-2024 00:15 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Zawisza II Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 06-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Zawisza II Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW) 06-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Burza Nowa Wieś Wielka
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 06-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
OLIMPIA WTELNO – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 06-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Wisła Gruczno
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 06-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – ZAWISZA BYDGOSZCZ
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 06-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Spójnia Białe Błota
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 06-04-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Spójnia Białe Błota
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 06-04-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Start Pruszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 30-03-2024 15:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 6 : 0 WISŁA STRZELCE GÓRNE
Liga 30-03-2024 12:30 Liga
Mecz mistrzowski
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 1 MGKS Kujawianka Izbica Kujawska
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 30-03-2024 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Grom Osie
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 30-03-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Gwiazda Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 30-03-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
Gwiazda Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 24-03-2024 13:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Pogoń Mogilno 2 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Liga 23-03-2024 14:00 Liga
Mecz mistrzowski
Klub Sportowy WDA Świecie 3 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
tournament 23-03-2024 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW) 23-03-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)
Pałuczanka Żnin – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 23-03-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – WISŁA FORDON
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW) 23-03-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – JACADEMY BYDGOSZCZ
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 23-03-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Mogilno
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 23-03-2024 00:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Mogilno
II liga wojewódzka A1 Junior (RW) 23-03-2024 00:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Gwiazda Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
tournament 16-03-2024 17:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz G1-Sz
tournament 16-03-2024 16:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz G1-K
tournament 16-03-2024 16:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Juventus Bydgoszcz II
tournament 16-03-2024 16:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Juventus Bydgoszcz I
tournament 16-03-2024 16:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Juventus Bygdoszcz
tournament 16-03-2024 12:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Unia Solec Kujawski
Liga 16-03-2024 12:15 Liga
Mecz ligowy
KP Polonia Bydgoszcz 5 : 2 Pogoń Mogilno
tournament 16-03-2024 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – BERGOVIA BYDGOSZCZ
tournament 16-03-2024 09:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-S
tournament 16-03-2024 08:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz II
tournament 16-03-2024 08:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz I
tournament 10-03-2024 11:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Reissa Bydgoszcz
friendly 10-03-2024 11:30 friendly
Mecz towarzyski
KP Polonia Bydgoszcz – : – Juventus Academy Bydgoszcz
tournament 10-03-2024 11:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – KS Gwiazda Bydgoszcz
tournament 10-03-2024 10:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
tournament 10-03-2024 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Zawisza Bydgoszcz
tournament 10-03-2024 09:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Victoria Niemcz Osielsko
tournament 10-03-2024 09:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Małych Mistrzów Bydgoszcz
Liga 09-03-2024 15:00 Liga
Sparta Brodnica 1 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
friendly 06-03-2024 20:30 friendly
Mecz kontrolny
KP Polonia Bydgoszcz 8 : 4 MOKS Piaski Bydgoszcz
tournament 02-03-2024 16:15 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-S
tournament 02-03-2024 16:15 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-K
tournament 02-03-2024 16:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Łobżenica II
tournament 02-03-2024 16:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Victoria Niemcz Osielsko
tournament 02-03-2024 16:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – BKS Bydgoszcz
tournament 02-03-2024 15:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – BKS Bydgoszcz
tournament 02-03-2024 15:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Łobżenica
tournament 02-03-2024 15:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Łobżenica I
tournament 02-03-2024 15:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Łobżenica I
tournament 02-03-2024 15:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Łobżenica II
tournament 02-03-2024 15:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – BKS Bydgoszcz
tournament 02-03-2024 15:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Klub Sportowy Victoria Osielsko
tournament 02-03-2024 15:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pogoń Łobżenica
tournament 02-03-2024 08:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
tournament 25-02-2024 13:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Juventus Bygdoszcz
friendly 24-02-2024 10:00 friendly
Mecz kontrolny
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 2 Noteć Łabiszyn
friendly 21-02-2024 19:30 friendly
Mecz kontrolny
KP Polonia Bydgoszcz 4 : 1 KS Gwiazda Bydgoszcz
friendly 17-02-2024 10:00 friendly
Mecz towarzyski
KP Polonia Bydgoszcz 0 : 2 Start Pruszcz
tournament 11-02-2024 15:01 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Orzeł Głogowo
tournament 11-02-2024 14:22 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Młode Talenty Toruń
tournament 11-02-2024 13:43 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AF Sparta Płock
tournament 11-02-2024 13:04 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Akademia Ruchu Rypin
tournament 11-02-2024 12:25 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Mień Lipno II
tournament 11-02-2024 11:59 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica
tournament 11-02-2024 11:33 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – FA Włocławek
tournament 11-02-2024 11:07 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AMP CZERNIKOWO
tournament 11-02-2024 10:41 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Mień Lipno II
tournament 10-02-2024 13:20 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Małych Mistrzów II Bydgoszcz
tournament 10-02-2024 13:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Reissa Bydgoszcz II
tournament 10-02-2024 12:40 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-S
tournament 10-02-2024 12:20 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Małych Mistrzów I Bydgoszcz
tournament 10-02-2024 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Reissa Bydgoszcz I
tournament 10-02-2024 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Małych Mistrzów
tournament 10-02-2024 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Reiss
tournament 10-02-2024 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Reiss
tournament 10-02-2024 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Małych Mistrzów
tournament 10-02-2024 11:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – UKS Tęcza Bydgoszcz
tournament 10-02-2024 10:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Znicz Rojewo
friendly 10-02-2024 10:00 friendly
Mecz kontrolny
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 GLKS Dobrcz
tournament 10-02-2024 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Spójnia Białe Błota
tournament 10-02-2024 09:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Tucholanka Tuchola
tournament 10-02-2024 09:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – WISŁA FORDON
tournament 10-02-2024 08:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
friendly 07-02-2024 20:30 friendly
Mecz kontrolny
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 0 Pogoń Łobżenica
tournament 03-02-2024 11:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
friendly 03-02-2024 10:00 friendly
Mecz kontrolny
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 1 Gryf Sicenko
Inny 27-01-2024 10:00 Inny
Mecz towarzyski
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 0 Wisła Dobrzyń N/Wisłą
tournament 26-01-2024 17:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Future Szczecin
tournament 20-01-2024 12:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz G1-Sz
tournament 20-01-2024 12:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz G1-K
tournament 20-01-2024 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
tournament 20-01-2024 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
tournament 10-12-2023 10:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
tournament 10-12-2023 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz G1
tournament 10-12-2023 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz G1-K
tournament 03-12-2023 12:00 tournament
Turniej Mikołajkowy
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz
tournament 03-12-2023 11:40 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F2
tournament 03-12-2023 11:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-K
tournament 03-12-2023 11:10 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-S
tournament 03-12-2023 11:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-S
tournament 03-12-2023 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz G1-Sz
tournament 03-12-2023 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz G1-K
tournament 26-11-2023 15:44 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – JUVE BYDGOSZCZ NERO
tournament 26-11-2023 15:20 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – WISŁA FORDON
tournament 26-11-2023 14:56 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – AP Małych Mistrzów Bydgoszcz
tournament 26-11-2023 14:32 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
tournament 26-11-2023 14:08 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – JUVE BYDGOSZCZ BIANCO
tournament 26-11-2023 13:44 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Spójnia Białe Błota
tournament 26-11-2023 13:20 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Klub Sportowy Wisła Strzelce Górne
friendly 25-11-2023 12:00 friendly
Sparing VS 2010
KP Polonia Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 19-11-2023 11:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
Victoria Koronowo 3 : 5 KP Polonia Bydgoszcz
IV Liga 18-11-2023 13:00 Liga
IV Liga
Noteć Łabiszyn 1 : 4 KP Polonia Bydgoszcz
tournament 18-11-2023 13:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pelikan Szubin
tournament 18-11-2023 13:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Unia Solec Kujawski
tournament 18-11-2023 13:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pelikan Szubin
tournament 18-11-2023 12:40 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-S
tournament 18-11-2023 12:40 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1- K
tournament 18-11-2023 12:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pelikan Szubin
tournament 18-11-2023 12:20 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Skra Paterek
tournament 18-11-2023 12:20 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Skra Paterek
tournament 18-11-2023 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Victoria Niemcz Osielsko
tournament 18-11-2023 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pelikan Szubin
tournament 18-11-2023 12:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Victoria Niemcz Osielsko
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 18-11-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Dąb Potulice – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 18-11-2023 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz – : – Dąb Barcin
IV Liga 12-11-2023 14:00 Liga
IV Liga
KP Polonia Bydgoszcz 4 : 4 Łokietek Brześć Kujawski
tournament 12-11-2023 12:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – KS Gwiazda Bydgoszcz
tournament 12-11-2023 12:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – KS Gwiazda Bydgoszcz
tournament 12-11-2023 12:15 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz G1-Sz
tournament 12-11-2023 12:15 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz G1-K
tournament 12-11-2023 11:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
tournament 12-11-2023 11:45 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Chemik Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 12-11-2023 11:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
Cuiavia Inowrocław – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 11-11-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pelikan Szubin
tournament 11-11-2023 11:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Budowlany KS Bydgoszcz
tournament 11-11-2023 11:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Wisełka Solec Kujawski
tournament 11-11-2023 10:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Wisełka Solec Kujawski
tournament 11-11-2023 10:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Budowlany KS Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 11-11-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 5 : 2 Olimp Strzelno
tournament 11-11-2023 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-S
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 11-11-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Dąb Barcin – : – KP Polonia Bydgoszcz
tournament 11-11-2023 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz F1-K
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 05-11-2023 15:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz – : – FKS Wisła Fordon
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 05-11-2023 15:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
BERGOVIA BYDGOSZCZ – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 05-11-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
Wda Świecie 2 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 05-11-2023 12:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Pałuczanka Żnin – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 05-11-2023 12:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
AP Reissa Bydgoszcz – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 05-11-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
AP REISSA II INOWROCŁAW – : – KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior 04-11-2023 14:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
KP Polonia Bydgoszcz 5 : 2 Unia Wąbrzeźno
IV Liga 04-11-2023 11:00 Liga
IV Liga
KP Polonia Bydgoszcz 5 : 0 Lider Włocławek
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 02-11-2023 17:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
Wda Świecie 2 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 29-10-2023 16:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
KP Polonia Bydgoszcz – : – Fala Świekatowo
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 29-10-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz – : – Cuiavia Inowrocław
II liga wojewódzka A1 Junior 29-10-2023 10:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
Pomorzanin Toruń 6 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 28-10-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 0 : 0 Noteć Inowrocław
IV Liga 28-10-2023 12:30 Liga
IV Liga
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 28-10-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 3 Gwiazda Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 28-10-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 1 Kamionka Kamień Krajeński
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 22-10-2023 17:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
FKS Wisła Fordon 2 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 21-10-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 2 Spójnia Białe Błota
II liga wojewódzka A1 Junior 21-10-2023 14:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
MKS Janikowo 2 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
IV Liga 21-10-2023 11:00 Liga
IV Liga
KP Polonia Bydgoszcz 0 : 1 Unia Wąbrzeźno
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 21-10-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Noteć Inowrocław 2 : 6 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 21-10-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Gwiazda II Bydgoszcz 1 : 4 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 21-10-2023 09:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 2 : 5 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 21-10-2023 09:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Wisła Gruczno 5 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2 21-10-2023 00:00 Liga
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz – : – POL-OSTEG POMORZANIN II SEROCK
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 17-10-2023 14:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
KP Polonia Bydgoszcz 0 : 0 Tęcza SISU Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 15-10-2023 15:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 4 : 2 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 15-10-2023 14:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
AP Reissa Bydgoszcz 4 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 15-10-2023 13:15 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
Gopło Kruszwica 4 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior 15-10-2023 11:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
Unia Wąbrzeźno 7 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
IV Liga 14-10-2023 14:00 Liga
IV Liga
Chełminianka Chełmno 2 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2 14-10-2023 14:00 Liga
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2
Tor Laskowice – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 14-10-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 7 : 1 Noteć Łabiszyn
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 14-10-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 4 : 1 Notecianka Pakość
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 14-10-2023 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz – : – Sportis SFC Łochowo
II liga wojewódzka A1 Junior 12-10-2023 14:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 11 Pomorzanin Toruń
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2 08-10-2023 18:00 Liga
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 6 : 1 Strażak Przechowo
IV Liga 08-10-2023 15:30 Liga
IV Liga
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 1 Start Pruszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 08-10-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 3 Pogoń Mogilno
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 08-10-2023 11:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Sportis SFC Łochowo 5 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 08-10-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
KP Polonia Bydgoszcz 4 : 0 Budowlany KS Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 07-10-2023 17:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 8 : 2 Noteć Łabiszyn
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 07-10-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz – : – Feniks Mrocza
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 07-10-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 04-10-2023 17:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
Chemik Moderator Bydgoszcz 6 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 01-10-2023 18:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 4 : 2 Dąb Potulice
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 01-10-2023 15:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 3 Pałuczanka Żnin
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 01-10-2023 13:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
KP Polonia Bydgoszcz 12 : 0 BERGOVIA BYDGOSZCZ
II liga wojewódzka A1 Junior 30-09-2023 16:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
KP Polonia Bydgoszcz 0 : 0 MKS Janikowo
IV Liga 30-09-2023 14:00 Liga
IV Liga
Lech Rypin 1 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 30-09-2023 13:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 5 : 2 Victoria Koronowo
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 30-09-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
Dąb Barcin 3 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2 30-09-2023 00:00 Liga
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2
Gwiazda Bukowiec – : – KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior 26-09-2023 16:30 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
Unia Wąbrzeźno 4 : 5 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 25-09-2023 18:15 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Cuiavia Inowrocław 3 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 24-09-2023 15:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 Cuiavia Inowrocław
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 24-09-2023 11:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
Kamionka Kamień Krajeński 1 : 3 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 24-09-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Fala Świekatowo 0 : 4 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 24-09-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Pelikan Szubin 9 : 7 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2 23-09-2023 16:00 Liga
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 4 FKS Wisła Fordon
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 23-09-2023 13:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 1 Dąb Barcin
IV Liga 23-09-2023 11:00 Liga
IV Liga
KP Polonia Bydgoszcz 9 : 1 Pomorzanin Toruń
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 23-09-2023 11:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
Olimp Strzelno 0 : 6 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 20-09-2023 18:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 2 Wda Świecie
II liga wojewódzka A1 Junior 17-09-2023 17:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 3 Pomorzanin Toruń
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 17-09-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 5 : 3 AP REISSA II INOWROCŁAW
IV Liga 16-09-2023 17:30 Liga
IV Liga
Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 16-09-2023 17:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 2 Wda Świecie
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2 16-09-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2
Piaski Bydgoszcz 9 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 16-09-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 6 AP Reissa Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 16-09-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
FKS Wisła Fordon 3 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 16-09-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 1 Wisła Gruczno
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 16-09-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 5 : 0 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 14-09-2023 17:40 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Tęcza SISU Bydgoszcz 1 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 10-09-2023 18:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 0 AP Reissa Bydgoszcz
IV Liga 10-09-2023 15:30 Liga
IV Liga
KP Polonia Bydgoszcz 0 : 1 Chemik Moderator Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 10-09-2023 14:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
Gwiazda Bydgoszcz 4 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 10-09-2023 14:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Noteć Inowrocław 4 : 11 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2 09-09-2023 16:00 Liga
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz – : – FALA II ŚWIEKATOWO
II liga wojewódzka A1 Junior 09-09-2023 13:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 MKS Janikowo
tournament 09-09-2023 11:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Dąb Potulice
tournament 09-09-2023 10:30 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – Wisełka Fordon 2
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 09-09-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
Notecianka Pakość 0 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
tournament 09-09-2023 10:00 tournament
KP Polonia Bydgoszcz – : – ORZEŁ KCYNIA
II liga wojewódzka A1 Junior 04-09-2023 14:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 2 Unia Wąbrzeźno
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach. 03-09-2023 17:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa zach.
Gwiazda Bydgoszcz 0 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 03-09-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
Spójnia Białe Błota 0 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2 03-09-2023 12:00 Liga
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2
Zryw Wielki Lubień 2 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 03-09-2023 10:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 1 Gwiazda II Bydgoszcz
IV Liga 02-09-2023 16:00 Liga
IV Liga
Cuiavia Inowrocław 1 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 02-09-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 5 : 0 FKS Wisła Fordon
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 02-09-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 6 : 4 Noteć Inowrocław
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 01-09-2023 11:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Pogoń Mogilno 2 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
Liga 01-09-2023 11:00 Liga
Mecz ligowy
Pogoń Mogilno – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 31-08-2023 12:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Budowlany KS Bydgoszcz 1 : 3 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 29-08-2023 17:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
Feniks Mrocza 1 : 5 KP Polonia Bydgoszcz
IV Liga 27-08-2023 15:00 Liga
IV Liga
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 2 Tłuchowia Tłuchowo
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2 27-08-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: Klasa B “Świecko-bydgoska” Grupa 2
TĘCZA WIĄG – : – KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior 27-08-2023 12:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
Pomorzanin Toruń 1 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 27-08-2023 11:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 3 : 7 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 27-08-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Noteć Łabiszyn 6 : 11 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 26-08-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 5 : 2 Gopło Kruszwica
friendly 26-08-2023 10:00 friendly
Sparing VS 2010
KP Polonia Bydgoszcz – : – Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach. 26-08-2023 00:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa zach.
Sportis SFC Łochowo – : – KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 20-08-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 4 Sportis SFC Łochowo
IV Liga 19-08-2023 16:00 Liga
IV Liga
Kujawianka Izbica Kujawska 2 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach. 19-08-2023 15:00 Liga
Bydgoszcz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa zach.
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 5 Chemik Moderator Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 19-08-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Noteć Łabiszyn 2 : 4 KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka A1 Junior 19-08-2023 10:00 Liga
II liga wojewódzka A1 Junior
MKS Janikowo 3 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
IV Liga 15-08-2023 11:00 Liga
IV Liga
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 3 Wda Świecie
friendly 13-08-2023 15:00 friendly
KP Polonia Bydgoszcz – : – OLIMPIA WTELNO
IV Liga 12-08-2023 15:00 Liga
IV Liga
Pogoń Mogilno 4 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
friendly 06-08-2023 16:00 friendly
VS WISŁA FORDON
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 6 WISŁA FORDON
IV Liga 05-08-2023 11:00 Liga
IV Liga
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 3 Sparta Brodnica
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 17-06-2023 14:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 4 : 0 KS Brzoza
Klasa okręgowa Grupa 1 17-06-2023 12:00 Liga
Klasa okręgowa Grupa 1
Naprzód Green-Pack Jabłonowo Pomorskie 3 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW) 17-06-2023 12:00 Liga
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW)
UNIA JANIKOWO 4 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 17-06-2023 12:00 Liga
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KS Czarni Nakło Nad Notecią 5 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 17-06-2023 12:00 Liga
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 1 AP Reissa Inowrocław
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 17-06-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 Spójnia Białe Błota
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 12-06-2023 18:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Dąb Potulice 0 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 11-06-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Budowlany KS Bydgoszcz 1 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 10-06-2023 18:00 Liga
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Feniks Mrocza 2 : 5 KP Polonia Bydgoszcz
I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW) 10-06-2023 17:00 Liga
I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 0 Lider Włocławek
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW) 10-06-2023 14:00 Liga
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 4 : 4 Lech Rypin
Bydgoszcz: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW) 10-06-2023 14:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 0 : 1 Mezar Nakło
Klasa okręgowa Grupa 1 10-06-2023 11:00 Liga
Klasa okręgowa Grupa 1
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 Budowlany KS Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW) 10-06-2023 10:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 3 : 1 Grom Osie
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 10-06-2023 09:00 Liga
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 3 Nasz Dom Racice
I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW) 08-06-2023 12:00 Liga
I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW)
Zawisza II Bydgoszcz 8 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 07-06-2023 14:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
JACADEMY BYDGOSZCZ 0 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW) 03-06-2023 18:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Dąb Potulice 7 : 5 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 03-06-2023 12:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 5 Victoria Niemcz Osielsko
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW) 03-06-2023 12:00 Liga
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Olimpia Grudziadz 2 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW) 03-06-2023 12:00 Liga
I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW)
MUKS CWZS Bydgoszcz 5 : 0 KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 03-06-2023 12:00 Liga
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
WISŁA FORDON 4 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW) 03-06-2023 12:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Notecianka Pakość 5 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 03-06-2023 12:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Pogoń Mogilno 5 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
Klasa okręgowa Grupa 1 03-06-2023 11:00 Liga
Klasa okręgowa Grupa 1
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 Olimpia II Grudziądź
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 03-06-2023 10:00 Liga
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 1 WISŁA FORDON
Bydgoszcz: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW) 31-05-2023 17:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Mezar Nakło 2 : 6 KP Polonia Bydgoszcz
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW) 28-05-2023 13:00 Liga
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 6 Zawisza Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 27-05-2023 17:30 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 2 Wisełka Solec Kujawski
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW) 27-05-2023 15:00 Liga
II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 4 Wda Świecie
Klasa okręgowa Grupa 1 27-05-2023 12:00 Liga
Klasa okręgowa Grupa 1
LZS Victoria Czernikowo 1 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW) 27-05-2023 12:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 : 4 KP Polonia Bydgoszcz
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach. (RW) 27-05-2023 12:00 Liga
II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach. (RW)
Budowlany KS Bydgoszcz 4 : 2 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW) 27-05-2023 12:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
KP Polonia Bydgoszcz – : – Pauza
I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW) 27-05-2023 10:00 Liga
I Liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 1 : 2 FAF Elana Toruń
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW) 25-05-2023 17:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
KS Brzoza 2 : 4 KP Polonia Bydgoszcz
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW) 24-05-2023 17:00 Liga
Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
OLIMPIA WTELNO 1 : 1 KP Polonia Bydgoszcz
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW) 21-05-2023 16:00 Liga
I Liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KP Polonia Bydgoszcz 2 : 2 Pomorzanin Toruń