Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

METALKAS oficjalnym sponsorem drużyny Seniorów!

METALKAS oficjalnym sponsorem drużyny Seniorów!

Z wielką radością i dumą pragniemy poinformować o pozyskaniu przez drużynę Seniorów naszego Klubu nowego sponsora tytularnego. Od dnia dzisiejszego pierwszy zespół funkcjonować będzie pod nazwą KP POLONIA-METALKAS Bydgoszcz. Dziękujemy za okazane zaufanie oraz wsparcie.

Metalkas Spółka Akcyjna to intensywnie rozwijająca się rodzinna spółka z kapitałem polskim, obecna od wielu lat na rynku międzynarodowym produkuje najwyższej jakości sejfy, meble metalowe i warsztatowe, regały oraz drabiny aluminiowe. Lider branży metalowej skupiający blisko 730 pracowników, dostarczając ponad 1000 typów produktów do 30 krajów.

Jest jedyną firmą w Europie z tak bogatą ofertą handlową produktów, które wytwarza we własnych obiektach produkcyjnych. Należą do nich m.in. sejfy, szafy pancerne, meble metalowe (socjalne, warsztatowe, biurowe), regały, kasetki metalowe, apteczki, szafki na klucze, drabiny aluminiowe. Metalkas posiada salony sprzedaży w Polsce, Czechach oraz sklepy internetowe. Produkcja w całości odbywa się w Bydgoszczy, w 3 lokalizacjach hal produkcyjnych o łącznej powierzchni użytkowej 25800 m².

www.metalkas.com.pl

Razem po zwycięstwo!