Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

ŻAK F1

ŻAK F1

Sezon 2023/2024 dobiegł końca, a z nim nadszedł czas na podsumowanie. Wszystkich zawodnikom pragniemy pogratulować sukcesów sportowych, a także podziękować za wszystkie emocje i wspaniałe chwile, jakich dostarczyliście klubowi oraz kibicom.

ŻAK F1

Zawodnicy Żaków rozpoczęli rundę wiosenną od udziału w corocznej edycji ,,Halowej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Żaka”, którą zakończyli w środku stawki. W ostatnim turnieju halowym pojawiliśmy się w Osielsku, gdzie wzięliśmy udział w silnie obsadzonym turnieju, w którym mierzyliśmy się m.in. z naszymi rywalami zza miedzy (Chemik, Zawisza, Gwiazda).

Kolejne tygodnie to turnieje oraz gry sparingowe, które były ukierunkowane na rozpoczynające się w kwietniu rozgrywki ,,Od Pasji Do Futbolu”.

W rundzie wiosennej tych rozgrywek drużyna została przesunięta z uwagi na udane występy jesienią z grupy początkującej do średniozaawansowanej co było bardzo dobrą decyzją.

Chłopcy w tych rozgrywkach pokazali się bardzo dobrej strony prezentując coraz lepszą grę realizując przy tym założenia postawione przez trenerów.

Sezon zakończyliśmy corocznym festynem organizowanym przez nasz klub, w którym chłopcy zmierzyli się na zielonej murawie ze swoimi rodzicami.

W kolejnym sezonie chłopcy urodzeni w 2015r. będą tworzyć już drużynę orlików.

Podziękowania dla rodziców za doping w całym sezonie oraz zaangażowanie w życie drużyny.

Osobne podziękowania dla kierowniczki – Pani Victorii, która organizacyjnie nad wszystkim czuwała.

W rundzie wiosennej drużynę żaków starszych tworzyli: Barańczyk Leon, Birkholz Kuba, Grzędzicki Mikołaj, Grzybek Bruno, Kaszyński Oscar, Komowski Filip, Kundej Franciszek, Kwiatkowski Aleksander, Kwieciszewski Tymoteusz, Leśniakiewicz Antoni, Maciałek Igor, Maciejewski Szymon, Matuszewski Łukasz, Mikielewicz Michał, Ograbek Wojciech, Poczekaj Igor, Słowik Julian, Stryjek Igor, Trejderowski Filip, Turko Pavel.

Trenerzy: Konrad Sobczak, Joanna Ścisłowska