Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

ŻAK F2

ŻAK F2

Sezon 2023/2024 dobiegł końca, a z nim nadszedł czas na podsumowanie. Wszystkich zawodnikom pragniemy pogratulować sukcesów sportowych, a także podziękować za wszystkie emocje i wspaniałe chwile, jakich dostarczyliście klubowi oraz kibicom.

ŻAK F2

Od pierwszej połowy 2023 roku miałem przyjemność trenować drużynę Żaka F2 Polonii Bydgoszcz.

Naszym głównym celem było przygotowanie zespołu do udziału w turniejach “OdPasjiDoFutbolu” organizowanych przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej.

W trakcie przygotowań do sezonu drużyna brała udział w licznych meczach sparingowych, co pozwoliło na praktyczne zastosowanie nabytych umiejętności. Każdy mecz był okazją do nauki i doskonalenia się. Dzięki ciężkiej pracy, drużyna zrobiła znaczące postępy. Poprawiła się gra zespołowa, komunikacja na boisku oraz indywidualne umiejętności techniczne zawodników. Udział w turniejach “OdPasjiDoFutbolu” był dla nas cennym doświadczeniem i okazją do rywalizacji z innymi zespołami z regionu. W tych turniejach prezentowaliśmy bardzo dobrą postawę, co jest dobrym prognostykiem na przyszły sezon.

Sezon 2024 był dla drużyny Żaka F2 Polonii Bydgoszcz czasem intensywnego rozwoju i nauki.

Jestem dumny z postępów, jakie poczynili zawodnicy, i wierzę, że zdobyte doświadczenia będą fundamentem dla ich dalszego rozwoju piłkarskiego.

Dobra postawa w turniejach “OdPasjiDoFutbolu” pozwala nam z optymizmem patrzeć na przyszły sezon, w którym planujemy uczestniczyć w bardziej zaawansowanych grupach.