Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

Rocznik 2013 – NABÓR TRWA!

Rocznik 2013 – NABÓR TRWA!

Serdecznie zapraszamy na treningi piłki nożnej do Klubu Piłkarskiego Polonia Bydgoszcz dzieci urodzonych w 2013 roku.

Korzyści płynące z dołączenia do naszego Klubu:

  • możliwość uczestniczenia w trzech treningach piłkarskich trwających 90 min.
  • wykwalifikowana kadra Trenerska – obecnie trenerem drużyny jest Kacper Kozołup, licencjonowany trener UEFA B, nauczyciel wychowania fizycznego. Ambitny, uczestniczący w wielu kursach podwyższających kwalifikacje zawodowe
  • uczestnictwo w turniejach „Od Pasji do Futbolu” organizowanych przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej. Gra z rówieśnikami z innych klubów z regionu np. Zawisza Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz etc.
  • dostęp do infrastruktury i sprzętu klubowego (boiska przy ul. Sportowej 2 Stadion Polonii Bydgoszcz, boisko UKW, boisko przy ul. Słowiańskiej 7)

Treningi organizowane są w poniedziałki g. 17:30, wtorki g. 18:15 i środy g. 17:30 na boisku przy ul. Sportowej 2 w Bydgoszczy (wejście do klubu bramą główną od strony Biedronki). Terminy i miejsce może ulec zmianie, dlatego prosimy aby na pierwszy trening umówić się wcześniej pod numerem 519 503 705

Poniżej zdjęcia z Turnieju E2, z dnia 9.10.2022. Organizatorem był BKS Bydgoszcz. Drużyny biorące udział w rozgrywkach: BK Bydgoszcz, MUKS, Wisła. 

Zawodnicy: Franek Całbecki, Maks Niemczewski, Adrian Skuciński, Robert Szrajbera, Tymoteusz Malicki, Antek Radlarski