Krajna Sępólno Krajeńskie 0:2 Polonia Bydgoszcz

Bramki dla Polonii zdobył: Jakub Makowski, Michał Gregorek

Mecze i tabela Klasy Okręgowej

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

I liga wojewódzka A1 Junior

Gwiazda Bydgoszcz 1:4 Polonia Bydgoszcz

Trener Michał Twardowski: Pierwsze punkty w tym sezonie bardzo cieszą. Przyszło nam czekać na nie aż do rundy rewanżowej jednak gołym okiem widać, że z dnia na dzień robimy postępy. Niestety przespaliśmy początek sezonu i musimy ponieść tego konsekwencje. Cieszy, że zespół przede wszystkim w pierwszej połowie potrafił zdominować przeciwnika i wypracować sobie przewagę w postaci trzech bramek. Druga połowa niestety była już gorsza w naszym wykonaniu i przydarzył się nam błąd w postaci sprokurowania rzutu karnego na korzyść przeciwnika co było zupełnie niepotrzebne. Pod bramką przeciwnika byliśmy mocno nieskuteczni jednak potrafiliśmy strzelić i w drugiej połowie.

Bramki dla Polonii zdobyli: Damian Mazur, Kowalkowski Oskar (x 2), Dobrzyński Dominik

Mecze i tabela Juniora A1

III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1

Wisełka Solec Kujawski 6:3 Polonia Bydgoszcz

Bramki dla Polonii zdobyli: Cezary Mendalka (2), Tymoteusz Wiśniewski

Mecze i tabela Juniora B2

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach.

Gwiazda Bydgoszcz 2:2 Polonia Bydgoszcz

Trener Michał: Kolejny mecz w którym prezentujemy się z dobrej strony grając odważnie i starając się gościć na połowie przeciwnika przez dłuższy czas. Cieszy fakt, że powtarzający się trend ma miejsce na wyjeździe w meczu z liderem naszej ligi. Drużyna gra równo przez większość spotkania i w tak trudnych okolicznościach potrafi odrobić dwu bramkową stratę kreując kolejne sytuacje strzeleckie.

Bramki dla Polonii zdobyli: Franciszek Kilanowski, Wiktor Lubiński

Mecze i tabela Trampkarza C1

Polonia II Bydgoszcz 2:5 Budowlany KS Bydgoszcz

Trener Kacper: Drużyna zagrała na wysokiej intensywności przez całe spotkanie utrudniając przeciwnikowi życie przez całe spotkanie. Bramki stracone były konsekwencją błędów indywidualnych. Przy bramkach strzelonych zapracował na nie cały zespół.

Bramki dla Polonii zdobył: Karabasz Michał (2)

III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 2:0 LKS Dąb BOSiR

Bramki dla Polonii zdobyli: Szymon Janiak, Tomasz Wieczorek

Mecze i tabela Trampkarza C2

Polonia Bydgoszcz 7:0 Tęcza SISU Bydgoszcz

Trener Kacper: Kolejny świetny mecz w naszym wykonaniu tym razem przeciwniczkami były dziewczynki z Tęczy. Pierwszy mecz z tą drużyna był bardzo wyrównany i skoczył się wynikiem 3-2 dla nas . W kolejnym meczu graliśmy lepiej pod każdym względem , skuteczniejsi po bramką przeciwniczek i bardziej odpowiedzialni w grze defensywnej. Kolejne 3 pkt dopisane do tabeli ligowej w której jak na razie jesteśmy liderami . Oby tak dalej !

Bramki dla Polonii zdobyli: Krzesimir Białczyk, Krzysztof Kamiński (2), Tomasz Wieczorek, Maksymalian Zach (2)

III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 1:1 Spójnia Białe Błota

Trener Kacper: Drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie pod względem intensywności w atakowaniu i bronieniu. Od 2 minuty po błędzie technicznym byliśmy zmuszeni gonić wynik co zadziałało pozytywnie na drużynę bo do końca spotkania drużyna w każdej minucie pokazywała charakter i wola walki.

Bramkę dla Polonii zdobył: Nowicki Kacper

Mecze i tabela Młodzika D1

Polonia Bydgoszcz 6:0 Victoria Koronowo

Trener Kacper: Podczas meczu dominowaliśmy na każdej płaszczyźnie. Zawodnicy skoncentrowani przez całe spotkanie prawidłowo wykonywali ustalone zasady.

Bramki dla Polonii zdobyli: Kacper Nowicki, Zdobych Aleksander, Hames Nikodem, Daroń Patryk, Zomkowski Igor, Kowalkowski Kacper

III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

Gwiazda Bydgoszcz 3:4 Polonia Bydgoszcz

Bramki dla Polonii zdobyli: Piotr Młodzikowski, Maciej Ruba (2), Adrian Włodarski