Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

marketing i reklama

biuro@kppolonia.pl

Turniej ,,Graj z Polonią Bydgoszcz”

Turniej ,,Graj z Polonią Bydgoszcz”

W dniu dzisiejszym na Stadionie Polonii przy ulicy Sportowej 2 odbył się Turniej dla przedszkolaków pn. ,,Graj z Polonią”
W Turnieju wzięło udział około 120 dzieci w wieku 5 i 6 lat z trzech bydgoskich przedszkoli – Pod Tęczowym Parasolem, Jacek i Agatka oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny nr. 2. Dzieci grały miękkimi piłkami, w drużynach 5 osobowych, na boiskach o wymiarach 26x30m. Każdy mecz trwał około 9 minut. Oprócz turnieju, dzieci miały okazję pobawić się z piłkarskim Minionkiem i żużlowym Gryfusiem. Grupa Fuminki zorganizowała zajęcia taneczne i sportowe. Każdy przedszkolak został zwycięzcą i otrzymał nagrodę w postaci medalu, pamiątkowego bidonu Polonii oraz voucheru na trening. Przedszkola otrzymały również puchary.


Wydarzenie udało się zrealizować przy udziale Krajowej Grupy Spożywczej.


Krajowa Grupa Spożywcza S.A. jest największym w Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie. Od 2022 roku zrzesza również nowe krajowe podmioty rolno-spożywcze. Przedmiot działalności Grupy stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania, przetwórstwo owocowo-warzywne, hodowla roślin, nasiennictwo, hodowla zwierząt oraz obrót zbożem. Na Grupę Kapitałową Krajowej Grupy Spożywczej składa się 15 przedsiębiorstw