[11.06-12.06] Wyniki kolejki

III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)

Polonia Bydgoszcz 0:6 Tucholanka Tuchola

11.06.2022, godz. 10:00

Trener Kacper Kozołup: W pierwszych dwóch minutach zabrakło koncentracji co skończyło się stratą dwóch bramek przez złe wyprowadzenie piłki w otwarciu gry ze strefy niskiej. Do przerwy mieliśmy kilka sytuacji, aby wyrównać, lecz zabrakło skuteczności pod bramką przeciwnika. Zawodnicy wykonywali poprawnie założenia podczas budowania akcji.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

11.06.2022, godz. 13:00

III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

Polonia Bydgoszcz 0:3 Olimpia Wtelno

Trener Patryk Jasiński: Ciężki mecz. Pierwsza bramkę straciliśmy w 5 minucie, kolejne bramki padły w 2 połowie meczu po składnych akcjach gospodarzy.

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)

Polonia Bydgoszcz 7:1 Notecianka Pakość

11.06.2022, godz. 14:00

Trener Michał Twardowski: Pierwsza połowa w zupełności pod nasze dyktando. Mimo nerwowych 5 pierwszych minut udało nam się zachować czyste konto – przy bardzo dobrej postawie bramkarza – i wyjść na prowadzenie podwyższając je jeszcze przed upływem pierwszych dziesięciu minut. To dało drużynie duży luz i pozwoliło kontrolować spotkanie w pierwszej połowie. W drugiej połowie przeciwnik postanowił nam się przeciwstawić i pierwsze 15 minut wyglądało ciężko pod względem organizacji z naszej strony, jednak udało się zdobyć kolejne bramki.

Bramki dla Polonii zdobyli:

Grom Więcbork 3:2 Polonia II Bydgoszcz

12.06.2022, godz. 10:00

Trener Kacper Kozołup: Spotkanie rozpoczęliśmy wysokim pressingiem i odważną grą. Skutek takiej gry przyszedł w 9 minucie, kiedy wyszliśmy na prowadzenie po indywidualnej akcji skrzydłowego. Pierwszą połowę dominowaliśmy i kontrolowaliśmy. W drugiej połowie podwyższyliśmy wynik na 0:2 i w tym momencie wkradło się rozkojarzenie, ponieważ zespół zaczął popełniać bardzo proste błędy w ustawieniu, które doprowadził do wyrównania. Pod koniec meczu, po kolejnym złym ustawieniu linii obrony sędzia podyktował rzut karny, który gospodarze zamienili na bramkę. Zespół przez cały mecz walczył i grał ambitnie z sercem.

Bramki dla Polonii zdobył: Michał Karabasz (2)

III liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)

Start Warlubie 2:2 Polonia Bydgoszcz

12.06.2022, godz. 12:00

Trener Dominik Walczak: Mecz z liderem jest zawsze ciężki, ale drużyna stanęła na wysokości zadania i pokazała co potrafi. Utrzymywaliśmy się przy piłce i graliśmy kombinacyjnie ze zmianą strony. Nasz bramkarz Hubert Chruścicki 2 razy uratował nas od straty bramki wykazując się widowiskowymi paradami.

Bramki dla Polonii zdobyli: Oskar Gałkowski, Dominik Dobrzyński.

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)

Victoria Koronowo 0:1 Polonia Bydgoszcz

12.06.2022, godz. 15:00

Trener Janusz Brzeziński: Bramka strzelona w 14 minucie. Przez większość czasu drużyna utrzymywała się przy piłce. Próbowaliśmy podwyższyć prowadzenie, lecz nie udało się trafić kilku stuprocentowych sytuacji.

Bramkę dla Polonii zdobył: Tristan Szydełko

Turnieje od pasji do futbolu

Orlik E1

Polonia Bydgoszcz 8:1 Tucholanka Tuchola

Trener Janusz Brzeziński: Mecz od samego początku pod naszą kontrolą. Pewne i dokładne podania, akcje rozgrywane zespołowo co przełożyło się na wynik.

Jeziorak Żnin 0:4 Polonia Bydgoszcz

Trener Janusz Brzeziński: Kolejne spotkanie i pewne zwycięstwo. Dużo wygranych pojedynków 1×1, mnóstwo sytuacji bramkowych. Chłopacy grali zespołowo i potrafili współpracować ze sobą.

Szóstka Inowrocław 5:4 Polonia Bydgoszcz

Trener Janusz Brzeziński: Zaczęliśmy od strzelenia bramki co napawało optymizmem. Przeciwnicy byli na bardzo podobnym poziomie motorycznym jak i technicznym. Do przerwy przegrywaliśmy 1 bramką i nadal wynik zostawał otwarty. Graliśmy do samego końca. To było bardzo wyrównane spotkanie, lecz to przeciwnicy strzelili o jedną bramkę więcej.

Turniej E2

Trener Dariusz Strzyżewski: Niestety pierwsze dwa mecze okazały się dla naszych zawodników bardzo ciężkie. Przy podaniach i strzałach brakowało precyzji i siły. Po przerwie w kolejnych meczach gra wyglądała znacznie lepiej, a “worek z bramkami” się otworzył i byliśmy drużyną dominującą.

Truniej G1

11.06.2022, godz. 17:00

Trener Krzysztof Smoliński: Turniej organizowany przez JAcademy Bydgoszcz na boiskach bydgoskiej Gwiazdy. Graliśmy w okrojonym składzie trzech zawodników: Tymek, Marcin i Filip. Mecze z Chemikiem I, II i III oraz JAcademy i AF Brzoza.
Wyróżnienie dla Tymka, Marcina, i Filipa – świetnie potrafili radzić sobie z prowadzeniem piłki, podejmowali pojedynki 1×1. Zaangażowanie, determinacja i zabawa 100%

Żak F1

11.06.2022, godz. 13:30

Trener Radosław Męclewicz: Rozegraliśmy cztery spotkania (1×15 min.) przeciwko: Skra Paterek, Dąb Potulice, Chemik III Bydgoszcz, Gwiazda II Bydgoszcz. Po raz kolejny można pochwalić chłopców za zaangażowanie, spryt na boisku oraz koncepcje otwarcia gry od własnej bramki. Wszyscy zawodnicy pracowali solidnie w obronie jak i w ataku co przełożyło się na szybkie tempo gry w naszym wykonaniu. Rundę wiosenną kończymy z uśmiechem na twarzy, a co najważniejsze bez żadnych poważniejszych urazów i z niecierpliwością czekamy rozpoczęcie następnego sezonu.