W wtorkowe popołudnie 23 czerwca na Sportowej 2 odbyło się zakończenie sezonu 2025/2026 zawodników naszej Akademii.
Młodsze drużyny rozegrały mecze przeciwko rodzicom, starsi zawodnicy rozegrali gry wewnętrzne.
Następnie zespoły udały się na kiełbaski z grilla oraz dmuchańce.
Dziękujemy za wsparcie E.Leclerc, Projekt Fun oraz Stowarzyszeniu Biało-Czerwone Pokolenie.
Za sezon 2025/2026 dziękujemy Trenerom, Rodzicom, Kibicom ale przede wszystkim zawodnikom.
Spokojnych i bezpiecznych wakacji…z Polonią!!
0
Ocen

























































































































