Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

Sparing z GLKS Dobrcz

Na koniec lipca rozegraliśmy mecz sparingowy z GLKS Dobrcz.

Dobra gra naszego zespołu doprowadziła do zakończenia pierwszej połowy z wynikiem 3:2. Piłkę w siatce umieścił Adam Ruszkowski, Onward Manyeruke i zawodnik, który aktualnie testowany jest przez trenera Michała Stolarskiego.

W przerwie meczu Trenerzy obu drużyn wprowadzili zmiany. Trener Michał dokonał zmian personalnych oraz taktycznych, co niestety odbiło się na grze naszego zespołu w drugiej części sparingu.

Mecz zakończył się wynikiem 3:6 dla GLKS Dobrcz – Wudzyn. Motywuje nas to do dalszej pracy. Dziękujemy za zawody i życzymy powodzenia!

Pamiętajmy, że stawką takiego meczu nie jest awans czy walka o punkty. Spotkania sparingowe pozwalają Trenerowi i zawodnikom sprawdzić formę drużyny. To także okazja do testowania różnych ustawień taktycznych i schematu gry na boisku przed spotkaniami w lidze. Pracujemy dalej!