Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

JUNIOR MŁODSZY B2 – 2 LIGA

JUNIOR MŁODSZY B2 – 2 LIGA

Sezon 2023/2024 dobiegł końca, a z nim nadszedł czas na podsumowanie. Wszystkich zawodnikom pragniemy pogratulować sukcesów sportowych, a także podziękować za wszystkie emocje i wspaniałe chwile, jakich dostarczyliście klubowi oraz kibicom.

JUNIOR MŁODSZY B2 – 2 LIGA

Drużyna Juniora Młodszego (B2) KP POLONIA BYDGOSZCZ w minionym sezonie zajęła 3 miejsce w rozgrywkach II ligi okręgowej.

Dorobek zespołu zatrzymał się na 21 punktach, 44 bramkach zdobytych i 22 straconych.

Najlepszym strzelcem drużyny został Kacper Glura.

Kolejny rok z rzędu młodzi zawodnicy rywalizowali dzielnie reprezentując nasz Klub w 3 kategoriach wiekowych (B1, B2 oraz C1). W okresie zimowym możliwość gry w II zespole seniorskim (B klasa) otrzymali Oskar Kufel i Igor Kryvoruchko.

Na zakończenie sezonu reprezentacja naszej drużyny udała się na międzynarodowy turniej do Krakowa (Kraków City Cup) gdzie podjęła rywalizację w kategorii rocznika 2007. Zajęliśmy 5 miejsce na 8 drużyn przegrywając 2 spotkania i odnosząc 3 zwycięstwa.

Serdecznie podziękowania dla zawsze obecnych i zaangażowanych rodziców.

Brawa dla zawodników oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla naszego kierownika Pana Andrzeja 💪