Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

ORLIK E1 grupa popołudniowa

ORLIK E1 grupa popołudniowa

Sezon 2023/2024 dobiegł końca, a z nim nadszedł czas na podsumowanie. Wszystkich zawodnikom pragniemy pogratulować sukcesów sportowych, a także podziękować za wszystkie emocje i wspaniałe chwile, jakich dostarczyliście klubowi oraz kibicom.

ORLIK E1 grupa popołudniowa

Podsumowanie rundy wiosennej Orlik E1 grupa popołudniowa.

Jako rundę wiosenną uznajemy wszystkie nasze treningi i wzmagania po zimowych feriach. Zaczniemy od liczb –  w tej rundzie notujemy 48 jednostek treningowych i 18 jednostek w formie meczu lub turnieju. Naszych chłopców wyróżnia wysoka frekwencja na treningach co przełożyło się na progres ich umiejętności indywidualnych i zespołowych.

Po rundzie zimowej sztab szkoleniowy podjął decyzję o zmianie grupy z „początkującej” na „średniozaawansowaną” w turniejach organizowanych przez KPZPN – „Od pasji do futbolu”.

W „wiosennej” mierzyliśmy się z takimi drużynami jak: Spójnia Białe Błota, GROM Więcbork, Kamionka Kamień Krajeński, MUKS Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, Victoria Niemcz Osielsko, Unia Solec Kujawski, Włókniarz Toruń, KP Polonia 2012, BKS Bydgoszcz, JAcademy Bydgoszcz, Burza Nowa Wieś Wielka, AP Młode Talenty, MOKS Piaski, LPFA Gniezno, CHKS Kolejorz Chojnice, Canarihos Skórzewo, MGLKS Lubraniec, Polonia Golina II i Noteć Gębice.

Spędzaliśmy wspólnie czas nie tylko na boisku podczas treningów i meczów. Razem oglądaliśmy Ligę Mistrzów w Kinie, dopingowaliśmy żużlowej Polonii podczas meczu oraz oglądaliśmy wspólnie mecz Polaków na Stadionie Narodowym oraz online w Restauracji S2

Serdeczne podziękowania dla RODZICÓW. Za to, że dbacie o swoje dzieci. Za to, że jeździcie na mecze i wspieracie. Za to, że zawsze w nich wierzycie i dopingujecie 🙂

Osobne podziękowania dla Pana Przemka za zdjęcia – profeska.

Skład: Filip Dobiecki, Krzysztof Dudzik, Yaroslav Frolov, Tymon Grabiński, Michał Kamiński, Jan Karaszewski, Mateusz Latowski, Kacper Mazurek-Jankowski, Antoni Nguyen Canh, Damian Ponichtera, Alan Szymański, Kajetan Wika, Franciszek Zach, Aleksander Złotowski, Krzysztof Olszewski, Ivan Horlo.

Trener Krzysztof Smoliński, Oskar Kalukiewicz