Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

ROZGRYWKI OD PASJI DO FUTBOLU

ROZGRYWKI OD PASJI DO FUTBOLU
SKRZAT

W sobotę 8 czerwca drużyna skrzata wzięła udział w turnieju “OdPasjiDoFutbolu”, którego organizatorem był klub Juventus Bydgoszcz.

Turniej odbył się na boisku KS Gwiazda Bydgoszcz przy ulicy Nakielskiej, gdzie rywalizowaliśmy z drużynami Spójni Białe Błota, Chemika Bydgoszcz oraz Juve.

Z uwagi na duże zainteresowanie turniejem przez naszych zawodników, drużyna została podzielona na dwie mniejsze grupy tak, aby każdy zawodnik mógł spędzić jak najwięcej czasu na boisku. Chłopcy pokazali się z dobrej strony, zostawiając na boisku masę sił i zaangażowania.

Była to niestety ostatnia kolejka turnieju “OdPasjiDoFutbolu” w tym sezonie. Wszystkim organizatorom oraz rywalom dziękujemy za możliwość uczestnictwa oraz rywalizacji w tegorocznych turniejach w kategorii Skrzat G1.

Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

ŻAK F2

W słoneczne sobotnie popołudnie drużyna Żaka młodszego wzięła udział w turnieju z cyklu “OdPasjiDoFutbolu”.

Wraz z Budowlanym Klubem Sportowym Bydgoszcz oraz Football Academy Nakło rywalizowaliśmy na boisku przy ulicy Moczarowej w Niemczu z organizatorem turnieju – Victorią Niemcz Osielsko. Na turnieju rozegraliśmy trzy dwudziestominutowe spotkania, z których dwa zakończyły się dwucyfrową wygraną naszej drużyny, a jedno niewielką przegraną. Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony czym zapracowali sobie na dużą ilość sytuacji pod bramką rywala. Skutkiem tego była wysoka ilość bramek, które strzeliliśmy na tym turnieju.

Również ten turniej był oficjalnie ostatnią kolejką rozgrywek w tym sezonie dla Żaka F2, natomiast dzięki uprzejmości BKS-u Bydgoszcz najprawdopodobniej jeszcze w przyszłym tygodniu rozegramy zaległe mecze z turnieju który nie odbył się z powodu złych warunków pogodowych.

Wszystkim organizatorom oraz rywalom dziękujemy za możliwość uczestnictwa oraz rywalizacji w tegorocznych turniejach w kategorii Żaka F2. Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

ŻAK F1

Drużyna Żaków starszych w sobotni poranek rozegrała ostatnią w tym sezonie kolejkę rozgrywek ,,Od Pasji Do Futbolu”. 

Był to również ostatni turniej chłopców w kategorii żaków, gdyż od przyszłego sezonu będą już grać w kategorii młodzieżowej Orlik.

Tym razem gospodarzem turnieju był nasz klub. Szeroka i wyrównana kadra, dobra gra oraz duże zaangażowanie chłopców przyniosła zwycięstwo z Czarnymi Nakło, remis z Zawiszą Bydgoszcz oraz porażki z drużynami Kamionki Kamień Krajeński.

Rywalom dziękujemy za przybycie oraz zdrową rywalizację. Rodzicom dziękujemy za doping. Kolejne turnieje już w przyszłym sezonie. Do zobaczenia!

Bramki strzelili: Kwieciszewski Tymoteusz – 4, Grzybek Bruno – 2, Maciałek Igor – 2, Komowski Filip – 1, Birkholz Kuba – 1, Poczekaj Igor – 1, Ograbek Wojciech – 1

Zagraliśmy w składzie: Birkholz Kuba, Grzybek Bruno, Kaszyński Oscar, Komowski Filip, Kwieciszewski Tymoteusz, Maciałek Igor, Mikielewicz Michał, Ograbek Wojciech, Poczekaj Igor, Słowik Julian, Stryjek Igor, trener Konrad Sobczak

ORLIK E2

Drużyna Orlika w sobotni poranek rozegrała ostatnią kolejkę rozgrywek ,,Od Pasji Do Futbolu”. 

Gospodarzem turnieju był Gryf Sicienko. Duże zaangażowanie, dobra gra naszych zawodników przełożyła się na ciekawe i wyrównane mecze.

Rywalom dziękujemy za sportową oraz zdrową rywalizację. Rodzicom dziękujemy za doping. Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

ORLIK E1 grupa popołudniowa

Orlicy E1 nie odpoczywają długo. Prosto z PGE Narodowy w Warszawie po kilku godzinach snu stawiają się na ostatnim turnieju „Od Pasji do Futbolu”.

Tym razem gościliśmy w podbydgoskim Żołędowie na boiskach miejscowej Victorii.
Ostatni turniej w tej kategorii wiekowej (Orlik 7×7 zawodników) zagraliśmy z Victorią, MUKS Bydgoszcz, Unią Solce Kujawski i Gwiazda  Bydgoszcz.
Trzy mecze wygraliśmy, jeden zremisowaliśmy.

Brawo drużyna za strzelone bramki, za wygrane pojedynki, za odbiory piłki. Za emocje.


Rodzice – dzięki za doping.
Panie Przemku – dzięki za profesjonalne zdjęcia.

Skład: Filip Dobiecki , Krzysztof Dudzik, Yaroslav Frolov, Tymon Grabiński, Michał Kamiński, Jan Karaszewski, Kacper Mazurek-Jankowski, Damian Ponichtera, Alan Szymańśki, Kajetan Wika, Franciszek Zach. Trenerzy: Krzysztof Smoliński, Oskar Kalukiewicz