Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

OD PASJI DO FUTBOLU 1.6-2.6

OD PASJI DO FUTBOLU 1.6-2.6

SKRZAT

Dnia 1 czerwca, czyli w najważniejszy dzień dla naszych najmłodszych zawodników, odbył się kolejny turniej z serii Od Pasji Do Futbolu.

W Dzień Dziecka gościliśmy na naszym stadionie drużyny takie jak, Chemik Bydgoszcz oraz Spójnia Białe Błota.

Nasza drużyna została podzielona na dwa zespoły, tak aby każdy z zawodników mógł spędzić jak najwięcej czasu na boisku. Dzieci zaprezentowały się bardzo dobrze oraz zostawiły masę sił i zaangażowania na polu gry w tak upalny dzień.

Na koniec każdy z naszych zawodników mógł liczyć na drobny poczęstunek z okazji święta najmłodszych.

Wszystkim rywalom dziękujemy za przybycie oraz sportowa rywalizację.

ŻAK F1

W Dzień Dziecka drużyna Żaków starszych rozegrała przedostatnią kolejkę turnieju Od Pasji Do Futbolu. Tym razem na obiektach Zawiszy Bydgoszcz zmierzyliśmy się z drużyną gospodarzy, Czarnych Nakło oraz Kamionki Kamień Krajeński.

Duże zaangażowanie oraz przemyślana gra chłopców zaowocowała zwycięstwem z Czarnymi, remisem z Zawiszą oraz porażkami, pomimo wyrównanej grze, z drużynami Kamionki.

Dziękujemy za wyrównaną i zdrową rywalizację wszystkim przeciwnikom. Kolejny turniej będzie dla chłopców ostatnim w kategorii ŻAK. Tym razem gospodarzem będzie nasz Klub, turniej odbędzie się w sobotę 08.06 o godzinie 9:00.

Łupem bramkowym podzielili się: Kwieciszewski Tymoteusz (9), Komowski Filip (3), Matuszewski Łukasz (2), Trejderowski Filip (1)

Zagraliśmy w składzie: Birkholz Kuba, Komowski Filip, Kwieciszewski Filip, Mikielewicz Michał, Matuszewski Łukasz, Poczekaj Igor, Słowik Julian, Trejderowski Filip, Trener Konrad Sobczak

ORLIK E2

Dnia 2 czerwca drużyna z rocznika 2014 udała się na przedostatni już turniej w rozgrywkach Od Pasji Do Futbolu. Tym razem gościliśmy na boisku w Żołędowie, gdzie rozegraliśmy przegrany mecz z gospodarzem Victorią Niemcz Osielsko oraz zwycięski mecz z Gryfem Sicienko. Pozostałe drużyny z grupy nie dojechały.

Skład: Brzęczek Maksymilian, Szymon Strużyński, Bruno Kujawski, Szymon Budziński, Natan Burchardt, Jan Rosadziński, Karol Wilczyński, Rodion Shurko, Witold Piasecki, Trener Przemysław Włodarski

ORLIK E1 grupa popołudniowa

Pierwszego dnia czerwca w Dzień Dziecka zawodnicy Orlika E1 grupy popołudniowej rozegrali turniej Od Pasji do Futbolu. Z wielką przyjemnością tego dnia byliśmy gospodarzem turnieju, który odbył się na głównym boisku przy ul. Sportowej 2. Gościliśmy Unię Solec Kujawski, MUKS, Gwiazdę oraz Victorie Niemcz. Zanotowaliśmy trzy zwycięstwa i jeden remis. Brawo zespół, brawo determinacja i walka do samego końca!


Po bardzo dobrym turnieju udaliśmy się do bydgoskiego Multikina, aby wspólnie obejrzeć finał Ligi Mistrzów na dużym ekranie. Dużo radości dla znacznej części naszego zespołu sprawił Real Madryt wygrywając 2:0 z Borussią Dortmund.

 
Skład: Filip Dobiecki, Krzysztof Dudzik, Yaroslav Frolov, Tymon Grabiński, Michał Kamiński, Jan Karaszewski, Mateusz Latowski, Kacper Mazurek-Jankowski, Antoni Nguyen Canh, Alan Szymański, Franciszek Zach, Aleksander Złotowski. Trener Krzysztof Smoliński, II Trener Oskar Kalukiewicz