Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

OD PASJI DO FUTBOLU 18-19.5

OD PASJI DO FUTBOLU 18-19.5

ORLIK E1 klasa sportowa

Drużyna Orlika E1 udaje się do Wtelna wraz z Trenerem Przemkiem (w zastępstwie Trenera Kacpra). Gramy tam z Olimpią Wtelno, BKS Bydgoszcz i Junior Nakło. Po bardzo ciężkich warunkach boiskowych udaje nam się zrobić dobry wynik. Kończymy jednym zwycięstwem jedna porażka oraz remisem. Ale najważniejszy jest uśmiech naszych piłkarzy.

ORLIK E1 grupa popołudniowa

Orlicy z grupy popołudniowej mierzyli się 18 maja 2024 z drużynami Gwiazdy, Viktorii i MUKS-u podczas turnieju Od Pasji do Futbolu Dwa mecze zremisowane, jedno zwycięstwo Rywalom serdecznie dziękujemy za grę. Widzimy się na kolejnym turnieju na „Gwieździe”.

Skład: Filip Dobiecki, Krzysztof Dudzik, Yaroslav Frolov, Tymon Grabiński, Michał Kamiński, Mateusz Latowski, Kacper Mazurek-Jankowski, Damian Ponichtera, Alan Szymański, Kajetan Wika, Franciszek Zach, Aleksander Złotowski. Trener Krzysztof Smoliński

Fot. Przemek Zach

ORLIK E2

Drużyna rocznika 2014 w niedzielne popołudnie był gospodarzem kolejnej rundy rozgrywek Od Pasji Do Futbolu. Turniej odbył się na boisku przy Sportowej 2.

Rozgrywaliśmy mecze z drużynami Wisły Fordon, Tęcza Bydgoszcz, Victoria Niemcz Osielsko oraz Gryf Sicienko. Zagraliśmy cztery mecze na wysokim poziomie. Rywalom dziękujemy za przybycie a Rodzicom za wspaniały doping.

Skład:  Szymon Taciak, Szymon Strużyński, Jan Rosadziński, Karol Wilczyński, Witold Piasecki, Franciszek Wesołowski, Natan Burchardt. Trener Szymon Grabarczyk

ŻAK F1

Zawodnicy z żaka F1 rozegrali kolejny turniej ,,Od Pasji Do Futbolu”. Tym razem udaliśmy się do Kamienia Krajeńskiego gdzie zmierzyliśmy się z dwiema drużynami Kamionki Kamień Krajeński oraz Czarnych Nakło. Na turniej nie dojechał Zawisza II Bydgoszcz.

Bardzo udany turniej całej drużyny, przemyślana gra przyniosła dwa zwycięstwa oraz porażkę. Cieszy również zaangażowanie chłopców w całym turnieju. Dziękujemy również gospodarzom za poczęstunek w trakcie zmagań. Kolejny turniej już za tydzień w Nakle nad Notecią.

Łupem bramkowym podzielili się: Birkholz Kuba – 2 Grzybek Bruno – 1 Igor Poczekaj – 1

Zagraliśmy w składzie: Birkholz Kuba, Grzybek Bruno, Komowski Filip, Kwieciszewski Tymoteusz, Mikielewicz Michał, Poczekaj Igor, Słowik Julian, Trejderowski Filip , Trener Konrad Sobczak

SKRZAT

W sobotni poranek najmłodsi Poloniści z grupy Skrzat rozegrali turniej Od Pasji Do Futbolu z drużynami Chemik, Juventus i Spójnia Białe Błota.