Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

Pokonujemy Chełminiankę 3:2

W sobotnim meczu 29 rundy IV ligi kujawsko-pomorskiej, nasi piłkarze po emocjonującym meczu pokonali drużynę Chełminianki Chełmno 3:2.

Wynik spotkania w 14 minucie otworzył Arkadiusz Piskorski, następnie goście zdołali dwukrotnie trafić do naszej siatki i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:2 dla Chełminianki. W 53 minucie doszło do wyrównania. Po faulu w polu karnym na Oskarze Lipkowskim bramkę z jedenastu metrów pewnie zdobył Maciej Sieradzki.

Bohaterem spotkania został Robert Frasz, który w 91 minucie zdobył zwycięską bramkę dla Polonii.

Podopieczni trenera Piotra Fiutaka zajmują aktualnie 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów. Kolejny mecz czeka nas w Wąbrzeźnie 25 maja o godzinie 17:00.