Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

Intensywny weekend młodzieży

Nasza młodsi piłkarze również przygotowują się do wiosennych rozgrywek, rozgrywając swoje mecze kontrolne.
Zapraszamy do zapoznania się z relacjami.

ORLIK E1 – MŁODZIK D2

Trzeci dzień marca w niedzielny poranek o godz. 8, chłopcy z KP Polonia rocznik 2012 i 2013 rozpoczęli od gry w piłkę nożną.

W meczu wewnętrznym zmierzyli się zawodnicy Młodzika D2 prowadzeni przez Trenera Marcina z Orlikiem E1 prowadzonym przez Trenera Krzysztofa. Mecz odbył się na zasadach kategorii Młodzik – 9×9 zawodników. Obie drużyny stworzyły mnóstwo sytuacji bramkowych, więcej wykorzystanych było po stronie drużyny Młodzika.
Wielkie dzięki dla wszystkich zawodników biorących udział w meczu oraz dla rodziców (za to, że tak wcześnie wstali i dumnie kibicowali).

Skład drużyny Orlik E1: Filip Dobiecki, Krzysztof Dudzik, Yaroslav Frolov, Tymon Grabiński, Michał Kamiński, Mateusz Latowski, Kacper Mazurek-Jankowski, Antoni Nguyen Canh, Alan Szymański, Kajetan Wika, Franciszek Zach, Aleksander Złotowski.

📸 Przemysław Zach

ORLIK E2

Gra wewnętrzna.

📸 Agnieszka Strużyńska, Krzysztof Jółkowski

ŻAK F1

W sobotę obie grupy Żaków wystąpiły w turnieju na sztucznym boisku przy ulicy Słowiańskiej, gdzie na zaproszenie mieliśmy przyjemność gościć dwie drużyny Football Academy Szubin oraz BKS Bydgoszcz.

Każda z drużyn rozegrała po 3 mecze, pokazując się z dobrej strony.
Dziękujemy rywalom za przybycie i rywalizację.
Zagraliśmy w składzie: Birkholz Kuba, Kaszyński Oscar, Komowski Filip, Kwieciszewski Tymoteusz, Leśniakiewicz Antoni, Matuszewski Łukasz, Mikielewicz Michał, Poczekaj Igor, Ograbek Wojciech, Trejderowski Filip, Turko Paweł.

ŻAK F2

Drużyna Żaka F2 w sobotę 2 marca rozegrała mecz na boisku przy ulicy Słowiańskiej. Drużyna grała z Victoria Niemcz Osielsko.
Zagraliśmy w składzie: Alan Libiszewski, Piotr Ligman, Kacper Wegner, Filip Smarz, Franciszek Frankowski, Leon Wojciechowski oraz Vladyslav Sirosh. Trener Szymon Grabarczyk.

Pierwsza gra na powietrzu i pierwsze zwycięstwo 5:4 (3:2) dobrze wróży na wiosnę. Dla naszych piłkarzy było to nowe doświadczenie, gdyż zagraliśmy dwie połowy po 40 minut.
Rywalom dziękujemy za spędzenie z nami sobotniego popołudnia.