Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

PIŁKARSKI WEEKEND

PIŁKARSKI WEEKEND
W weekend 03.02 – 04.02 nasi starsi i młodsi piłkarze rozegrali swoje sparingi.
Junior B2
Juventus Toruń 5:0 Polonia Bydgoszcz

📸 Andrzej Jakubowski

trampkarze
kp polonia 2009 – kp polonia 2010

📸 Agnieszka Libreda-Koczorowska

ORLIK e1
Zawodnicy Orlika E1 (grupa popołudniowa) w niedzielę 4 lutego 2024 r. mierzyli się z młodymi piłkarzami bydgoskiej Bergovii.
Zagraliśmy 3x po 25 min. Wszyscy obecni zawodnicy otrzymali swoje minuty na boisku. Bergovii dziękujemy za sportową rywalizację.
Skład: Filip Dobiecki, Krzysztof Dudzik, Yaroslav Frolov, Tymon Grabiński, Ivan Horlo, Jan Karaszewski, Kacper Mazurek-Jankowski, Damian Ponichtera, Alan Szymański, Franciszek Zach, Aleksander Złotowski.
Asystent Trenera: Antoni Nguyen Canh, Trener: Krzysztof Smoliński
Bramki: Damian ⚽️⚽️⚽️ ⚽️, Yaro ⚽️⚽️, Alan ⚽️, Franek ⚽️

📸 Przemysław Zach

ŻAK F1
Drużyna żaków w minioną sobotę rozegrała ostatnią kolejkę Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Żaka. Tym razem na hali w Cekcynie zmierzyliśmy się z Cisem Cekcyn oraz Gryfem Sicienko (Victoria 2 Koronowo nie dojechała na zawody).
Bilans drużyny to zwycięstwo oraz minimalna porażka. Po rozegraniu turniejowych meczów rozegraliśmy jeszcze na koniec sparingowy mecz z Gryfem Sicienko.
Rywalom dziękujemy za zdrową rywalizację. Chłopcy zagrali po raz kolejny z wielkim zaangażowaniem oraz swoją grą pokazali, że z turnieju na turniej radzą sobie coraz lepiej.
Łupem bramkowym w ostatnim turnieju podzielili się : Komowski Filip – 3, Kwieciszewski Tymoteusz – 2, Kaszyński Oscar – 2.
Zagraliśmy w składzie: Barańczyk Leon, Grzędzicki Mikołaj, Kaszyński Oscar, Komowski Filip, Kwieciszewski Tymoteusz, Leśniakiewicz Antoni, Maciałek Igor, Matuszewski Łukasz, Poczekaj Igor.
Trener: Konrad Sobczak.