Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

marketing i reklama

biuro@kppolonia.pl

WEEKEND 20.01 – 21.01.2024

WEEKEND 20.01 – 21.01.2024

W weekend 20.01 – 21.01.2024 nasi piłkarze rozegrali kilka sparingów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Junior B2

Polonia Bydgoszcz 4-2 Olimpia Wtelno

Trampkarz c1

Polonia Bydgoszcz – Future szczecin

Trampkarz C2

Polonia Bydgoszcz 2-3 Włókniarz Toruń

Orlik e1 grupa popołudniowa

Chłopcy z drużyny Orlika e1 uczestniczyli w turnieju towarzyskim organizowanym przez AP młode talenty Toruń na boisku przy ul. skarpie 2A.
Tym razem musieliśmy uznać wyższość naszych rywali.
Serdecznie dziękujemy za możliwość gry, która niesie za sobą nowe doświadczenia boiskowe i pozaboiskowe. Mierzyliśmy się z drużynami: AP Młode Talenty Toruń, Unia Toruń, AMP Czernikowo, Dwunastka Włocławek.
Skład: Alan Szymański, Antoni Nguyen Canh, Yaroslav Forlov, Krzysztof Dudzik, Franciszek Zach, Michał Kamiński, Jan Karaszewski, Kacper Mazurek-Jankowski, Filip Dobiecki, Tymon Grabiński, Damian Ponichtera, Kajetan Wika.
Trener Krzysztof Smoliński

żak f1

Zawodnicy żaków f1 rozegrali przedostatnią kolejkę kujawsko-pomorskiej halowej ligi żaka.
Tym razem na turnieju w łochowie zmierzyliśmy się z dwoma zespołami Sportisu Łochowo oraz victorią koronowo. bilans drużyny to dwa zwycięstwa oraz nieznaczna porażka.
Chłopcy po raz kolejny zagrali z wielkim zaangażowaniem oraz z pozytywnym skutkiem realizowali wskazówki trenera.
Łupem bramkowym podzieli się: Kwieciszewski Tymoteusz – 8, grzędzicki mikołaj – 3, trejderowski filip – 1.
zagraliśmy w składzie: barańczyk leon, grzędzicki mikołaj, kwieciszewski tymoteusz, leśniakiewicz antoni, maciejeski szymon, poczekaj igor, ograbek wojciech, trejderowski filip.
Trener Konrad Sobczak

skrzat g1

W ubiegły weekend obie drużyny skrzata g1 rozegrały turniej z chemikiem bydgoszcz.
zawody odbyły się na boisku pod balonem. chłopcy jak zawsze nie odpuszczali w żadnej sytuacji i grali do końca.
zawodnicy, którzy brali udział w turnieju to: piotr gotowicz, natan kowalkowski, jan jarzemski, mateusz kwieciszewski, mikołaj tyszecki, jan borkowski.
Trenerzy konrad sobczak, szymon grabarczyk