Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

WEEKENDOWE GRANIE NAJMŁODSZYCH ZAWODNIKÓW.

WEEKENDOWE GRANIE NAJMŁODSZYCH ZAWODNIKÓW.

W miniony weekend nasi najmłodsi piłkarze rozegrali swoje ostatnie mecze w Turniejach Od Pasji Do Futbolu.
Zapraszamy do lektury i obejrzenia fotorelacji.

Dziękujemy Rodzicom za zdjęcia!

Orlik E1
Orliki E1 w sobotę 28.10 rozgrywały turniej w Koronowie, podejmując miejscową Victorię oraz Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz. Z miasta położonego nad rzeką Brdą wywozimy jedno zwycięstwo i jeden remis.

To był dla nas ostatni turniej Od Pasji Do Futbolu w rundzie jesiennej, który zagraliśmy w składzie: Filip Dobiecki ⚽⚽, Krzysztof Dudzik⚽,   Yaroslav Frolov © ⚽⚽, Tymon Grabiński, Michał Kamiński, Antoni Nguyen Canh, Damian Ponichtera⚽, Alan Szymański, Kajetan Wika, Franciszek Zach, Kacper Mazurek-Jankowski⚽, Filip Ziętek. Trener Krzysztof Smoliński.

Orlik E2

W sobotę 28.10 drużyna Orlika E2 wybrała się wraz z Trenerem Konradem Sobczakiem do Solca Kujawskiego na ostatni tej jesieni turniej Od Pasji Do Futbolu. Naszymi przeciwnikami poza drużyną Unii Solec Kujawski były drużyny Bzyków Żnin oraz Noteci Łabiszyn. Dużo pozytywnych emocji, dużo uśmiechu i radości z gry.

Skład: Szymon Strużyński, Marcel Pawłowski, Natan Burchardt, Norbert Jółkowski, Mikołaj Junczewski, Konrad Kuśmierek, Oliwier Kuźniak, Tymoteusz Moryksiewicz, Witold Piasecki, Bruno Kujawski, Szymon Budziński.

Żak F1

Żaki F1 wraz z Trener Sarą Kierul wybrały się w sobotnie popołudnie do Brzozy na ostatnią kolejkę Od Pasji Do Futbolu.

Trener Sara: Przegrana, remis oraz dwie wygrane. Mnóstwo bramek i uśmiechu, cały zespół grał bardzo dobrze ale najlepiej spisał się bramkarz Oskar, duży szacunek dla niego.

Żak F2

W ostatnią niedzielę października udajemy się do pod bydgoskiej Brzozy na turniej Od Pasji Do Futbolu kończący tegoroczne zmagania na świeżym powietrzu. Rozgrywamy trzy mecze, z Juventusem Bydgoszcz, KS Brzozą oraz Unią Solec Kujawski.

Wielkie brawa dla naszych piłkarzy, którzy musieli się sporo nabiegać z powodu niepełnego składu. Mimo to w dobrych humorach wracamy do domu, gdyż każdy z zawodników trafia do bramki rywali.

Drużyna pod wodzą trenera Krzysztofa Smolińskiego wystąpiła w składzie: Franciszek Frankowski, Filip Smarz i Alan Libiszewski.

Skrzat G1

Pomimo niesprzyjającej pogody najmłodsi Poloniści udanie zakończyli tegoroczne rozgrywki Od Pasji Do Futbolu. Było dużo bramek oraz ambitna gra.

Zagraliśmy w składzie: Bobrov Roman, Góral Jan, Foksiński Dominik, Kowalkowski Natan, Pietraszek Bolesław, Szczepaniak Dawid.