Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

Weekendowe zmagania najmłodszych.

Weekendowe zmagania najmłodszych.

Krótka relacja z weekendowych zmagań naszych młodszych graczy. 
Zapraszamy do lektury!

Orlik E1

Drużyna Orlika prowadzona przez Trenera Krzysztofa Smolińskiego w przedostatniej kolejce turniejów Od Pasji do Futbolu rozegrała turniej przy ul. Sielskiej 12 pod balonem. Organizatorem był Budowlany Klub Sportowy. Zagraliśmy również z Victorią Niemcz Osielsko oraz z Victorią Koronowo.

Wszystkie mecze wygrane przez naszą drużynę.

Skład i strzelcy bramek: Filip Dobiecki, Krzysztof Dudzik, Yaroslav Frolov © ⚽⚽⚽⚽⚽, Tymon Grabiński ⚽, Michał Kamiński ⚽, Antoni Nguyen Canh ⚽⚽⚽⚽, Krzysztof Olszewski, Damian Ponichtera ⚽⚽, Alan Szymański ⚽, Kajetan Wika, Franciszek Zach, Aleksander Złotowski.

Orlik E1

Zespół Orlika E1 pod okiem Trenera Piotra Fiutaka zagrał w sobotni poranek z Gwiazdą Bydgoszcz, Akademią Małych Mistrzów oraz Victorią Osielsko. Zespół zaliczył jeden remis, jedną wygraną i jedną przegraną.

Orlik E2

Zespół Orlika E2 pod okiem Trenera Radosława Męclewicza był gospodarzem niedzielnego Turnieju Od Pasji Do Futbolu. Gośćmi na Sportowej 2 były drużyny : Chemik Bydgoszcz, Noteć Łabiszyn, Bzyki Żnin.

Skład: Norbert Jółkowski, Szymon Strużyński, Mikołaj Junczewski, Eryk Maciałek, Franciszek Minkiewicz, Jakub Kulwas, Karol Wilczyński, Tymoteusz Moryksiewicz, Konrad Kuśmierek, Mikołaj Górczyński, Franciszek Wesołoweki, Maksymilian Brzęczek.

Zawodnikom towarzyszyły uśmiechy na twarzach oraz pozytywne emocje.

Dziękujemy przeciwnikom za dobrą grę, a rodzicom za doping !

Żak F1
W niedzielne popołudnie zespół Żaka F1 prowadzony przez Trenera Konrada Sobczaka gościł na Sportowej 2 drużyny Juniora Nakło, Gwiazdy Bydgoszcz oraz Akademii Futbolu Brzoza. Dwa mecze zakończyły się wygraną naszej drużyny, jeden mecz zakończył się remisem.

Skład drużyny: Leon Barańczyk, Kuba Birkholz, Mikołaj Grzędzicki, Bruno Grzybek, Oscar Kaszyński, Filip Komowski, Tymoteusz Kwieciszewski, Igor Maciałek, Łukasz Matuszewski, Wojciech Ograbek, Filip Trejderowski.

Żak F2

W sobotni poranek na boisku bydgoskiej Gwiazdy spotykamy się po raz kolejny na rozgrywkach Od Pasji Do Futbolu. Rozgrywamy mecze z Juventusem Bydgoszcz, KS Brzoza oraz Unią Solec Kujawski. Mimo nieciekawej pogody wszystkie mecze udaje się rozegrać bez deszczu, a chłopcy zostawiają wiele serca na boisku.

Drużyna pod opieką Trenera Szymona Grabarczyka zagrała w składzie: Jan Malczewski, Piotr Ligman, Filip Smarz oraz Alan Libiszewski.

Skrzat G1

Graliśmy z Chemikiem Bydgoszcz oraz Gwiazdą Bydgoszcz. Cieszy duża frekwencja wśród skrzatów. Wystawiliśmy dwie drużyny, było dużo zabawy oraz dużo bramek. Każdy wychodził z uśmiechem na twarzy.

Skład: Nikodem Baranowski, Roman Bobrov, Jan Jarzemski, Michał Krukowski, Natan Kowalkowski, Dawid Szczepaniak, Stanisław Wiciński.