Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

OD PASJI DO FUTBOLU (14.10-15.10)

OD PASJI DO FUTBOLU (14.10-15.10)

W miniony weekend nasi najmłodsi piłkarze rozegrali mecze w ramach Turniejów Od Pasji Do Futbolu.

Zapraszamy do przeczytania krótkich relacji i obejrzenia galerii!

Orlik E1, grupa 32

14 października w Dzień Nauczyciela nasza polonijna drużyna Orlika E1 prowadzona przez Trenera Krzysztofa Smolińskiego rozegrała turniej w Żołędowie.

Gospodarzem turnieju była Victoria Niemcz Osielsko. W turnieju wzięły udział jeszcze drużyny BKS Budowlany Bydgoszcz oraz Victoria Koronowo.

Bardzo wyrównany turniej toczyliśmy na boisku Orlik. Nasza drużyna wygrała dwa mecze, jeden mecz przegraliśmy. Chłopcy łącznie w całym turnieju strzelili siedem bramek – 2x Antonii Nguyen Canh, po jednej bramce Franciszek Zach, Alan Szymański, Kajetan Wika oraz kapitan drużyny Yaroslav Frolov

Trener Krzysztof: Głównym zadaniem drużyny podczas turnieju było zdobycie jak najwięcej bramek, szukanie wolnej przestrzeni oraz poprawa szybkości gry. W ostatnim mikrocyklu skupiliśmy się na grze w obronie. Chłopcy poprawili szybki doskok do piłki, asekuracje i zdobywanie przestrzeni. Dużo jeszcze przed nami pracy, ale mam to szczęście że zespół jest zdeterminowany i zmotywowany do trenowania. Gratuluje wszystkim chłopcom dobrego występu.

Skład drużyny: Alan Szymański, Aleksander Złotowski, Antoni Nguyen Canh, Damian Ponichtera, Filip Ziętek, Franciszek Zach, Jan Karaszewski, Kacper Mazurek-Jankowski, Kajetan Wika, Krzysztof Dudzik, Tymon Grabiński, Yaroslav Frolov.

Dziękujemy Panu Przemkowi Zach za zdjęcia!

 

Orlik E2, grupa 19

W niedzielę 15 października drużyna Orlika E2 prowadzona przez Trenera Radosława Męclewicza udała się na na turniej do Łabiszyna. Zmierzyliśmy się z drużynami Noteci Łabiszyn, Chemika Bydgoszcz oraz Unii Solec Kujawski. Mecze mogły się podobać kibicom, a Naszym zawodnikom należą się duże brawa za zaangażowanie i walkę na boisku. Z pozytywnym nastawieniem wchodzimy w kolejny tydzień pracy.

Skład drużyny: Norbert Jółkowski, Szymon Strużyński, Natan Burchardt, Konrad Kuśmierek, Tymoteusz Moryksiewicz, Marcel Pawłowski, Bruno Kujawski, Maksymilian Brzęczek, Rodion Shurko.

Żak F1, grupa 26

W sobotę 14.10.2023r. drużyna Żaka F1 pod opieką Trener Sary Kierul rozegrała kolejny turniej Od Pasji Do Futbolu. Gospodarzami był Junior Nakło, pozostali przeciwnicy to zespoły Gwiazdy Bydgoszcz oraz Akademii Futbolu Brzoza.

Skład drużyny: Antoni Leśniakiewicz, Igor Poczekaj, Pavel Turko, Tymoteusz Kwieciszewski, Leon Barańczyk, Filip Trejderowski.

Żak F2, grupa 20

W niedzielę 15.10.2023r. drużyna Żaka F2 pod opieką Trenerów Szymona Grabarczyka oraz Marcina Maćkowskiego wybrała się do Solca Kujawskiego na kolejny turniej w ramach rozgrywek Od Pasji Do Futbolu. Poza gospodarzami nasi biało-czerwoni piłkarze zmierzyli się z drużynami Juventusu Bydgoszcz, KS Brzoza oraz Sportisu Łochowo. Cieszy fakt, że po raz pierwszy nasza drużyna stanowi jedną z najliczniejszych.

Skład drużyny: Alan Libiszewski, Filip Wojtczak, Franciszek Frankowski, Kacper Wegner, Bruno Uss, Piotr Ligman, Adam Bereś, Jan Malczewski.