Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

Awans Seniorów do IV ligii!

Awans Seniorów do IV ligii!

Sobotni mecz Seniorów z KS Budowlany Bydgoszcz zakończył się remisem, co dało Polonii awans do IV ligi! Rywale też mieli o co walczyć – dla nich stawką było utrzymanie, więc zapowiadało się zacięte spotkanie. Już w 5. minucie bramkę dla Polonii zdobył Michał Marczyński. Jednak przed przerwą Budowlany KS Bydgoszcz wyrównał stan meczu, po rzucie karnym. W drugiej połowie, mimo kilku prób z obu stron, wynik już się nie zmienił. Remisem przypieczętowaliśmy awans – Już możemy cieszyć się z upragnionego awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy! Dziękujemy kibicom, że mogliśmy przeżywać te chwile razem z wami. 
Daniel Osiński, trener: Jesteśmy bardzo zadowoleni. Początek sezonu był kiepski i graliśmy słabo. Od nowa musieliśmy zbudować drużynę i dzięki ciężkiej pracy udało nam się to osiągnąć. Każdy awans jest piękny, ale po każdym awansie potrzeba wzmocnień.
Sobotni mecz był również wyjątkowy dla kapitana – Roberta Sawickiego. Lider zespołu ze Sportowej 2 po trzynastu sezonach zdecydował się na zakończenie swojej piłkarskiej przygody. Dziękujemy!

Zapraszamy do galerii. Zdjęcia autorstwa Pana Tomasza Czachorowskiego.