Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

[22.10-23.10] Wyniki kolejki

Klasa okręgowa Grupa 1

LKS Agri-Pawpol Dąbrowa Chełmińska 4:4 Polonia Bydgoszcz

Bramki dla Polonii zdobyli: Szymon Dusza, Jakub Makowski, Robert Sawicki, Patryk Nowicki

Mecze i tabela Klasy Okręgowej

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

I liga wojewódzka A1 Junior

Chemik Moderator Bydgoszcz 4:0 Polonia Bydgoszcz

Trener Michał: Mecz z wymagającym przeciwnikiem na trudnym terenie. W pierwszej połowie mieliśmy dużo szczęścia i mimo naporu przeciwnika udało nam się zejść z czystym kontem na przerwę. W drugiej już szczęścia zabrakło… W mojej ocenie druga połowa była w naszym wykonaniu lepsza bo graliśmy odważniej. Bramki straciliśmy po błędach indywidualnych oraz serii zdarzeń które sprokurowały dwa rzuty karne.

Mecze i tabela Juniora A1

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa zach.

Piast Złotniki Kujawskie 2:9 Polonia Bydgoszcz

Trener Janusz: Bardzo szybko w 3 minucie otworzyliśmy wynik spotkania. Przeciwnicy nie pozostali nam dłużni i chwilę później wyrównali. Do 10 minuty spotkania było już 2:3. Spotkanie, oprócz początku kontrolowaliśmy. Budowaliśmy kolejne akcje, wspierając się i szukając wolnych przestrzeni na rozegranie. Bardzo dobra gra całego zespołu w ataku jak i w obronie.

Bramki dla Polonii zdobyli: Marceli Bereznowski (4), Mateusz Machowski (2), Michał Lewandowski, Dawid Sikorski, Franciszek Lewandowski

Mecze i tabela Juniora B1

III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1

Grom Więcbork 5:0 Polonia Bydgoszcz

Mecze i tabela Juniora B2

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach.

Polonia Bydgoszcz 2:1 Wda Świecie

Trener Michał: Mecz po którym możemy być dumni ze zdobytych punktów. W pierwszej połowie prowadziliśmy z przeciwnikiem równą walkę. W drugiej mimo dominacji przeciwnika potrafiliśmy podwyższyć wynik co dało nam większy komfort i pozwoliło odrzucić stres. Szkoda dwóch niewykorzystanych sytuacji które mieliśmy w drugiej połowie (główka po rzucie wolnym i pudło z okolic 5 metra).

Bramki dla Polonii zdobyli: Glura Kacper, Oskar Kufel

Mecze i tabela Trampkarza C1

Gwiazda Bydgoszcz 6:1 Polonia II Bydgoszcz

Trener Janusz: Od początku spodziewaliśmy się trudnego spotkania lecz przez prawie 40 minut skutecznie się broniliśmy co dawało nadzieję na drugą połowę. Niestety w 50′ sędzia podyktował rzut karny dla przeciwników, wyrzucając 2 naszych zawodników na 7 minut z boiska. Po tej sytuacji jeszcze przez chwilę udawało nam się bronić lecz później zabrakło organizacji gry na boisku, dokładności i trochę motoryki.

Bramkę dla Polonii zdobył: Marco Salvini

III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 6:3 Olimp Strzelno

Trener Patryk: Mecz bardzo ciężki który finalnie wygrywamy . Przeciwnicy od początku narzucili wysokie tempo , próbowali wysoko presować co się przerodziło w 3/4 100% sytuacje dla przeciwników w przeciągu 15 min . Na nasze szczęście wszystkie strzał bardzo pewnie obronił Błażej . Po 15 minutach zaczęliśmy przejmować inicjatywę , konstruować akcje które kończyły się bramkami , zostały podyktowane również dwa rzuty karne . Chłopacy dobrze wykonywali założenia , pracowali ciężko przez 80 minut na taki wynik .

Bramki dla Polonii zdobyli: Kacper Górecki, Marco Salvini (2), Tomasz Wieczorek, Maksymilian Zach (2)