Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

[15.10-16.10] Wyniki kolejki

Klasa okręgowa Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 5:0 Rawys CEO Raciąż

Bramki dla Polonii zdobył: Jakub Makowski, Michał Gregorek, Miłosz Olejniczak, Mateusz Korecki, Hubert Raczkowiak

Mecze i tabela Klasy Okręgowej

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

I liga wojewódzka A1 Junior

Polonia Bydgoszcz 2:3 MUKS CWZS Bydgoszcz

Trener Michał Twardowski: Mecz zagrany na bardzo dobrej intensywności. Zespół przez pełne 90 minut „parł do przodu” i nie dawał vice liderowi naszej ligi chwili wytchnienia. Bramki straciliśmy po błędach indywidualnych, a pod bramką przeciwnika byliśmy (przede wszystkim w pierwszej połowie) nieskuteczni. Wynik nie pozwala nam się cieszyć jednak w mojej ocenie możemy być dumni ze swojej postawy i występu. Ten zespół jeszcze w tym sezonie nie zagrał tak dobrze jak teraz.

Bramki dla Polonii zdobyli: Oskar Kowalkowski, Kacper Kotecki

Mecze i tabela Juniora A1

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa zach.

Kujawianka Strzelno 3:2 Polonia Bydgoszcz

Bramki dla Polonii zdobyli:

Mecze i tabela Juniora B1

III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 4:1 Strażak Przechowo

Bramki dla Polonii zdobyli: Kacper Kawecki, Kacper Kowalkowski, Bartłomiej Lisiak, Tymoteusz Wiśniewski

Mecze i tabela Juniora B2

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach.

Polonia Bydgoszcz 7:1 Nasz Dom Racice

Trener Michał: Mecz o dwóch innych obliczach… Pierwsza połowa minęła pod znakiem niepokoju i dezorganizacji przez co skupieni byliśmy jedynie na bronieniu się. Pomimo tego dwukrotnie potrafiliśmy pokonać bramkarza gości nie pozwalając przy tym aby przeciwnik zagroził bezpośrednio naszemu bramkarzowi. W drugiej połowie zobaczyliśmy zespół który widujemy w zasadzie od ostatniej kolejki pierwszej rundy. Po bezapelacyjnej dominacji nad przeciwnikiem kreowaliśmy sobie kolejne sytuacje bramkowe dobijając przeciwnika. Mecz z gatunku ciężkich, najbardziej boli utrata dwóch podstawowych zawodników w skutek urazów.

Bramki dla Polonii zdobyli: Kilanowski Franciszek, Glura Kacper (x 4), Jeliński Jakub, Soleniec Konrad

Mecze i tabela Trampkarza C1

Wda Świecie 11:0 Polonia II  Bydgoszcz

Trener Kacper: Podczas spotkania nie byliśmy skoncentrowani, przeciwnik w każdym fragmencie był lepszy od nas.

III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 0:0 Zawisza Bydgoszcz

Trener Kacper: Zawodnicy podeszli do meczu bardzo zmotywowani i zaangażowani. Podczas spotkania było widać wolę walki i chęć wygrywania każdego pojedynku zarówno w ataku jak i w obronie co przełożyło się na wynik z drużyną, która jeszcze pół roku temu grała w lidze wyżej

Mecze i tabela Młodzika D1

III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 0:3 Budowlany KS Bydgoszcz

Trener: W niedziele na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół BKS Bydgoszcz. Niestety przegrywamy spotkanie 0:3, gdzie wszystkie bramki wpadły po naszych indywidualnych błędach. Staraliśmy się odrobić starty ale niestety nie byliśmy skuteczni pod bramką przeciwnika i nie wykorzystywaliśmy okazji 1×1 z bramkarzem. Na plus zasługuje reakcja zespołu po straconych bramkach gdzie graliśmy wysoko w celu szukania upragnionej bramki.