Polonia Bydgoszcz  6:1 Mustang Ostaszewo

Bramki dla Polonii zdobył: Jakub Makowski(4), Miłosz Olejniczak (2)

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bramkę dla Polonii zdobył: Oskar Kowalkowski

Mecze i tabela Juniora A1

Polonia Bydgoszcz 1:5 FAF Elana Toruń

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa zach.

Czarni Lniano 2:3 Polonia Bydgoszcz

Trener Janusz: Było to dla nas bardzo ważne spotkanie, które udało się wygrać. Stworzyliśmy dużo sytuacji pod bramką przeciwnika lecz brakowało wykończenia. Pod koniec pierwszej połowy mieliśmy 3 bramki przewagi, przeciwnicy w 3 minuty zniwelowali ją do 1 bramki. Większość meczu przeważaliśmy w utrzymaniu oraz sytuacjach bramkowych.

Bramki dla Polonii zdobyli: Marceli Bereznowski(2), Mateusz Machowski

Mecze i tabela Juniora B1

III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 8:2 Grom Osie

Trener Janusz: Pierwsza kolejka rundy rewanżowej. Założenia taktyczne zostały zrealizowane. Brakowało trochę komunikacji w obronie i ustawienia przez co straciliśmy dwie bramki lecz przez większość czasu prowadziliśmy grę na połowie przeciwnika.

Bramki dla Polonii zdobyli: Cezary Mendalka (4),Szymon Pezacki, Robert Gryszka, Oskar Dębowski, Tymoteusz Wiśniewski, Tristan Szydełko

Mecze i tabela Juniora B2

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach.

Polonia Bydgoszcz 7:1 Polonia II Bydgoszcz

Trener Kacper (Polonia II Bydgoszcz): Popełnialiśmy sporo błędów w grze 1×1 oraz złym ustawienie w obronie co spowodowało duże przestrzenie między zawodnikami, które przeciwnik bez skrupułów wykorzystał. Po strzelonej bramce kontaktowej przeciwnik wykorzystał nasze zaangażowanie ofensywne strzelając kolejne bramki.

Bramkę dla Polonii zdobył: Krzesimir Białczyk

Trener Michał (Polonia Bydgoszcz): Kolejny mecz w którym staramy się zdominować przeciwnika i momentami nam to wychodzi. Patrząc przez przekrój całego meczu przeciwnik nie stworzył zagrożenia pod naszą bramką za wyjątkiem rzutu wolnego który zakończył się zdobyciem bramki. Do przerwy prowadziliśmy 5-1 i pomimo czystego konta w II części spotkania oraz mniejszego zagrożenia ze strony przeciwnika uważam, że zagraliśmy gorzej jeżeli chodzi o organizacje…

Bramki dla Polonii zdobyli: Kufel Oskar (2), Glura Kacper (2), Trzebiński Kacper (2), Kilanowski Franciszek.

Mecze i tabela Trampkarza C1

III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

AF Brzoza 0:7 Polonia Bydgoszcz

Trener Patryk: Kolejny mecz który w który wchodzimy zmotywowani w 100% i widać to od samego początku – w 46s meczu wynik strzałem z dystansu otwiera Tomasz Wieczorek . Widać było ze Chłopacy z meczu na mecz chłoną coraz więcej doświadczenia , uczą się gry na dużym boisku i wchodzi im to coraz lepiej . Super zawody w wykonaniu całego zespołu , wynik jak i gra bardzo cieszy , oraz cieszy debiut kolejnego nowego zawodnika Adriana Kraski .

Bramki dla Polonii zdobyli: Michał Grzędzicki, Krzysztof Kamiński (2), Tomasz Wieczorek (2), Maksymilian Zach

Mecze i tabela Trampkarza C2

III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 2:1 Olimpia Wtelno

Trener Kacper: Drużyna podczas spotkania pokazała charakter i wolę walki. Zawodnicy skupieni od pierwszej minuty prawidłowo wykonywali założenia ustalone w szatni co poskutkowało zdobyciem dwóch bramek. Zespół bardzo dobrze wyglądał w pojedynkach 1×1 zarówno w ataku jak i w obronie.

Bramki dla Polonii zdobyli: Wiktor Kozłowski, Adam Talaśka

Mecze i tabela Młodzika D1

III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 0:7 Victoria Niemcz Osielsko

Trener Radek: Naszym rywalem był zespół z Niemcza-lider rozgrywek. W trakcie pierwszej połowy spotkanie było wyrównane i do 29 minuty utrzymywał się wynik remisowy, straciliśmy bramkę na minutę przed przerwą. W drugiej części spotkania Victoria Niemcz udowodniła, że nie przez przypadek są na pierwszym miejscu w tabeli i skrzętnie wykorzystali nasze błędy w obronie. Po meczu mogę pochwalić zespół za waleczność i realizowanie założeń taktycznych w pierwszej fazie spotkania.