Bramki dla Polonii zdobył: Jakub Makowski(2)

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bramkę dla Polonii zdobyli: Oskar Kowalkowski, Hubert Wamka

Mecze i tabela Juniora A1

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa zach.

Goplania Inowrocław 1:5 Polonia Bydgoszcz

Trener Janusz: Bardzo szybko wyszliśmy na prowadzenie i od samego początku dominowaliśmy na boisku. Gra przez całe spotkanie układała się po naszej myśli. Przeciwnicy wykorzystali nasze złe ustawienie podczas rzutu rożnego i w ten sposób strzelili bramkę.

Bramki dla Polonii zdobyli: Marceli Bereznowski(4), Mateusz Machowski

Mecze i tabela Juniora B1

III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1

Fala Świekatowo 5:2 Polonia Bydgoszcz

Trener Janusz: Przeciwnicy bardzo szybko próbowali zdominować grę, co przełożyło się na wynik w dalszej części spotkania. W drugiej połowie popełniliśmy dwa bardzo podstawowe błędy, a przeciwnicy je wykorzystali. Bardzo dużo czasu potrzebowaliśmy aby się odbudować i wyprowadzać kontrolowane akcje. Na szczęście nasi zawodnicy walczyli do samego końca i z wyniku 0:4 udało się odrobić 2 bramki.

Bramki dla Polonii zdobyli: Cezary Mendalka, Adam Czajkowski

Mecze i tabela Juniora B2

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach.

Polonia Bydgoszcz 2:0 Budowlany KS Bydgoszcz

Bramki dla Polonii zdobyli: Kacper Trzebiński, Oskar Kufel

Mecze i tabela Trampkarza C1

Nasz Dom Racice 5:0 Polonia II Bydgoszcz

Trener Kacper: Pomimo porażki zespół pokazał się z dobrej strony, podejmują w każdej minucie spotkania walkę z zawodnikami drużyny przeciwnej. Stworzyliśmy sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramek lecz zabrakło koncentracji i zimnej krwi.

III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 4:0 Sparta Janowiec Wielkopolski

Trener Patryk: Mecz od początku pod naszą kontrolą, cieszy wynik, rozwój zawodników którzy z meczu na mecz wchodzą na coraz wyższy poziom. Skuteczność Tomka Wieczorka, który zdobywa 3 bramki, debiuty nowych zawodników Michała Grzędzickiego oraz Krzysztofa Kamińskiego którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. Wykonywanie założeń taktycznych na bardzo wysokim poziome co zaowocowało czystym kontem Błażeja.

Bramki dla Polonii zdobył: Tomasz Wieczorek (3), Krzesimir Białczyk

Mecze i tabela Trampkarza C2

III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Budowlany KS Bydgoszcz 0:0 Polonia Bydgoszcz

Trener Kacper: Pierwszy punkt w sezonie zdobyty na ciężkim terenie. Zespół pokazał się z bardzo dobrej strony broniąc skutecznie swojej bramki i stwarzając sporą ilość sytuacji pod bramką przeciwników. Zabrakło zimnej krwi po bramką rywala, aby przypieczętować dobry występ.

Mecze i tabela Młodzika D1

III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

Gryf Cekcyn 3:1 Polonia Bydgoszcz

Trener Radek: Wynik spotkania zakończył się niekorzystnym rezultatem 1:3. W pierwszej połowie kompletnie zdominowaliśmy rywala i wygrywaliśmy 1:0 po ładnej akcji, gdzie odebraliśmy piłkę na połowie przeciwnika i „rozklepaliśmy” rywala. Niestety na drugą połowę wyszliśmy trochę zagubieni i rywal wykorzystał nasze błędy podczas wznowienia gry.

Bramkę dla Polonii zdobył: Tymon Kotowski