Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

[17.09-18.09] Wyniki kolejki

[17.09-18.09] Wyniki kolejki

Klasa okręgowa Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 10:0 Start Warlubie

Bramki dla Polonii zdobyli: Hubert Raczkowiak (3), Robert Frasz(3), Radoslaw Kanik, Karol Szalla, Robert Sawicki, Mikołaj Tucholski

Mecze i tabela Klasy Okręgowej

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

I liga wojewódzka A1 Junior

Pomorzanin Toruń 4:1 Polonia Bydgoszcz

Bramkę dla Polonii zdobył: Kacper Kotecki

Mecze i tabela Juniora A1

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa zach.

Polonia Bydgoszcz 6:2 Piast Złotniki Kujawskie

Trener Janusz: Bardzo szybko wysunęliśmy się na prowadzenie, już w 3 minucie pięknym strzałem prawie z połowy boiska z rzutu wolnego popisał się Dawid Sikorski i wysuwamy się na prowadzenie. Przeciwnicy kończyli pierwszą połowę w 10tkę, po dwóch żółtych kartkach boisko musiał opuścić zawodnik Złotnika. W drugiej połowie popełniamy 2 błędy, a przeciwnicy mimo osłabienia strzelają nam 2 bramki. Po stracie bramek szybko się obudziliśmy i już do końca meczu kontrolowaliśmy spotkanie.

Bramki dla Polonii zdobyli: Dawid Sikorski (2), Marceli Bereznowski (2), Borys Byczkowski, Szymon Sondowski.

Mecze i tabela Juniora B1

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Victoria Niemcz Osielsko 2:0 Polonia Bydgoszcz

Trener Kacper: Drużyna przez cały mecz realizowała założenia taktyczne ustalone w szatni, bramki stracone były spowodowane błędami indywidualnymi (technicznymi). 

Mecze i tabela Młodzika D1

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 2:1 Pogoń Mogilno

Trener Patryk: Bardzo dobra praca całego zespołu zaowocowała świetnym wynikiem z liderem Tabeli ligowej . Zawodnicy bardzo dobrze realizowali założenia taktyczne , pierwsza bramkę strzelamy po świetnej akcji bocznym sektorem boiska Jędrzeja Jerchewicza , który idealnie zagrał piłkę na 6 metr do Tomka Wieczorka a ten wykończył akcje . Druga bramke zdobywamy 10 min później , Jedrzej Jerchewicz wycofuje piłkę przed pole karne do Krzesimira , a ten precyzyjny uderzeniem po ziemi pokonuje bramkarza . Do przerwy 2-0 . Po przerwie mecz był pod naszą kontrola , próbowaliśmy utrzymywać się przy piłce i tworzyć sytuacje podbramkowe . Niestety w 70 minucie meczu po kontr ataku gości tracimy bramkę.  Skrzydłowy próbował dośrodkować , a zaskoczył naszego brakarza strzałem w krótki róg . Przez ostatnie 10 min meczu to my się broniliśmy i próbowaliśmy kontratakować , leczy wynik się do końcu już nie zmienił . 

Bramki dla Polonii zdobył: Tomasz Wieczorek, Krzesimir Białczyk

Mecze i tabela Trampkarza C2

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

Tucholanka Tuchola 3:5 Polonia Bydgoszcz

Trener Krzysztof: Pierwsza połowa bardzo wyrównania ze wskazaniem na naszą drużynę. Dużo ataków skrzydłami poprzez Mateusza i Maciej i Antka. Jako pierwsi tracimy bramkę, natomiast już w 20 minucie doprowadzamy do wyrównania po przepięknym uderzeniu z poza pola karnego przez Adriana (obrońca). Pierwsza połowa kończy się remisem 2:2. W drugiej połowie znaczna przewaga naszej drużyny. Maciej trafia bramkę z rzutu rożnego. Nasza drużyna jest częściej przy piłce, kreuje akcje skrzydłami jak i środkiem boiska. Zmiana bramkarza – Adasia na Filipa. Adam bardzo mocno zaangażowany w ataku. Mecz zakończył się pierwszym zwycięstwem w tych rozgrywkach naszej drużyny.

Bramki dla Polonii zdobyli: Adrian Włodarski, Tymon Kotowski, Maciej Ruba, Antoni Beer, Jacek Szreiber

Mecze i tabela Młodzika D2

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach.

Polonia II Bydgoszcz 2:6 Gwiazda Bydgoszcz

Trener Kacper: W meczu zawiodło dojście w środku pola co spowodowało duże przestrzenie w ataku drużyny przeciwnej. Największym pozytywem drużyny była podjęta walka niezależnie od wyniku.

Bramki dla Polonii zdobyli: Michał Karabasz, Marco Salvini

Mecze i tabela Trampkarza C1

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 3:6 Grom Więcbork

Trener Janusz: Bardzo trudny mecz dla naszych zawodników. Nie mogliśmy wejść w mecz tak jak chcieliśmy, stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych lecz przeciwnik okazał się lepszy w utrzymaniu piłki oraz w wykończeniu. W drugiej połowie udało nam się zrealizować więcej założeń taktycznych lecz chwila dekoncentracji na początku drugiej połowy sprawiła, że przeciwnicy wyszli na 4 bramkową przewagę.

Bramki dla Polonii zdobyli: Cezary Mendalka, Oskar Dębowski, Dominik Butka

Mecze i tabela Juniora B2

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach.

Wda Świecie 5:1 Polonia Bydgoszcz

Mecze i tabela Trampkarza C1