Bramkę dla Polonii zdobył: Jakub Makowski

Mecze i tabela Klasy Okręgowej

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

I liga wojewódzka A1 Junior

Polonia Bydgoszcz 1:6 Chemik Moderator

Trener Michał: Do meczu przystąpiliśmy w liczebności 12 osób (w tym dwóch bramkarzy). Spodziewaliśmy się mocnego przeciwnika i takiego też dostaliśmy. Mimo to całkiem przyzwoicie weszliśmy w mecz i całą pierwszą połowę skutecznie odbieraliśmy ataki przeciwnika co prowadziło do wzrastającej frustracji Chemika. Niestety na przerwę schodziliśmy z 2 bramkową stratą… dwa razy piłka znalazła się w bramce po strzałach przeciwnika z rzutu wolnego (3 i 44 minuta, obydwa z okolic 20 metra).Po przerwie drużyna poprawiła rozgrywanie piłko do przodu i częściej ponawialiśmy się pod bramką przeciwnika jednak nasza odwaga doprowadziła do pojawienia się większych luk w obronie co już w 52 minucie wykorzystał przeciwnik. W końcówce meczu daliśmy radę strzelić bramkę honorową, która była owocem ciężkiej i dobrej pracy w przejściu z bronienia do atakowania (goście mieli rzut rożny, a my wyszliśmy po małym zamieszaniu na sam na sam z wracającymi obrońcami).

Bramkę dla Polonii zdobył: Dominik Dobrzyński

Mecze i tabela Juniora A1

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa zach.

Polonia Bydgoszcz 3:1 Kujawianka Strzelno

Trener Janusz: Od początku zaznaczyliśmy, że to my chcemy utrzymywać się przy piłce i grać na połowie przeciwnika. W pierwszej połowie Marceli Bereznowski w 20 minut strzelił dwie bramki i mogliśmy z przewagą bramek dalej konstruować kolejne akcje. Po stałym fragmencie gry niefortunnie nasz obrońca przedłużył podanie i trafił do własnej bramki. W drugiej połowie nie oddajemy inicjatywy i jeszcze dłużej potrafimy utrzymać się przy piłce. Piękną bramkę z rzutu wolnego dla naszej drużyny strzelił Mateusz Machowski i tym strzałem ustalił wynik spotkania na 3:1.

Bramki dla Polonii zdobyli: Mateusz Machowski, Marceli Bereznowski (2)

Mecze i tabela Juniora B1

III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 0:6 MUKS CWZS II Bydgoszcz

Trener Kacper: Podczas meczu z liderem oraz spadkowiczem II Ligi Wojewódzkiej zespół pokazał się z dobrej strony, podejmując walkę z rówieśnikami zespołu przeciwnego. Drużyna w fazach przejściowych ma spory deficyt nad którym będziemy pracować.

Mecze i tabela Młodzika D1

III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Olimp Strzelno 3:2 Polonia Bydgoszcz

Bramki dla Polonii zdobył: Marco Salvini (2)

Mecze i tabela Trampkarza C2

III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

Spójnia Białe Błota 5:2 Polonia Bydgoszcz

Bramki dla Polonii zdobyli: Tymon Kotowski, Alexander Zdobych

Mecze i tabela Młodzika D2

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach.

Polonia Bydgoszcz 2:7 Nasz Dom Racice

Bramki dla Polonii zdobyli: Kacper Trzebiński, Kacper Glura

Mecze i tabela Trampkarza C1

III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 4:2 Strażak Przechowo

Trener Janusz: Pierwsze wyjazdowe spotkanie i 3 punkty wracają z nami do Bydgoszczy. Mieliśmy kilka sytuacji bramkowych lecz nie potrafiliśmy ich zamienić na bramki. Zemściło się to pod koniec pierwszej połowy, gdzie przeciwnicy po rzucie wolnym umieszczają piłkę w naszej siatce. Na drugą połowę wychodzimy skoncentrowani, każdy zna swoje zadania i bardzo szybko doprowadzamy do wyrównania, a strzelcem bramki zostaje Cezary Mendalka. Staramy się prowadzić grę i dzięki zaangażowaniu i skupieniu wychodzimy na prowadzenie po bramce Bartka Lisiak. Po stałym fragmencie gry przeciwnicy niefortunnie wybijają piłkę do własnej bramki. Ostatnie minuty bardzo nerwowe, udaje nam się strzelić 4 bramkę, strzelcem zostaje Bartek Lisiak lecz chwile później źle ustawiamy się w obronie i przeciwnicy szybko strzelają drugą bramkę. Zespół pokazał się z dobrej strony jeśli chodzi o chęci i zaangażowanie.

Bramki dla Polonii zdobyli: Bartłomiej Lisiak, Cezary Mendalka

Mecze i tabela Juniora B2

Polonia II Bydgoszcz 0:4 Wda Świecie

Trener Kacper: Podczas spotkania zespół dobrze wywiązywał się z założeń taktycznych nakreślonych przed meczem, w kolejnych meczach musimy dołożyć więcej konsekwencji w działaniach 1×1.  Bramki stracone były spowodowane błędami indywidualnymi, które będziemy starać się wyeliminować.