Polonia Bydgoszcz 3:2 Tęcza SISU Bydgoszcz

Bramki dla Polonii zdobyli: Tomasz Wieczorek (2), Marco Salvini

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa zach.

Budowlany KS Bydgoszcz 3:2 Polonia II Bydgoszcz

Trener Kacper: Mecz na wysokim poziomie intensywności. Stracone bramki wynikały ze złej organizacji w strefie niskiej. Zespół pokazał się z dobrej strony patrząc na charakter ponieważ z wyniku 3:0 zdołaliśmy nawiązać kontakt doprowadzając do 3:2, a nawet zespół stwarzał sytuację, które mogły doprowadzić do remisu.

Bramki dla Polonii zdobyli: Michał Karabasz, Salvini Marco.

Polonia Bydgoszcz 0:4 Gwiazda Bydgoszcz

III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1

Polonia Bydgoszcz 4:1 Wisełka Solec Kujawski

Trener Janusz: Zaczęliśmy ostrożnie, badaliśmy przeciwnika i szukaliśmy sytuacji bramkowych. W 12′ udało nam się zdobyć pierwszą bramkę, którą strzelił nasz kapitan Bartłomiej Lisiak. Bardzo szybko zdobywamy koleją bramkę, a strzelcem zostaje Cezary Mendalka. Gramy bardzo rozważnie, staramy się kontrolować grę, ale przeciwnicy strzelają na 2:1. Do przerwy wynik się nie zmienił. W drugiej połowie przeciwnicy częściej atakowali naszą bramkę, na szczęście wynik meczu pozostaje bez zmian. W 65′ los się do nas uśmiecha, po błędzie bramkarza powiększamy przewagę na 3:1. W ostatnich sekundach meczu Oskar Dębowski otrzymał podanie na skrzydło i kierując się w stronę bramki pieczętuje wynik na 4:1.

Bramki dla Polonii zdobyli: Bartłomiej Lisiak, Cezary Mendalka, Oskar Dębowski.

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Zawisza Bydgoszcz 4:1 Polonia Bydgoszcz

Trener Kacper: Spotkanie derbowe rozpoczęliśmy bardzo mocno, ponieważ w 6 minucie objęliśmy prowadzenie lecz w końcowym rezultacie musieliśmy uznać wyższość przeciwników. Zespół pokazał się z bardzo dobrej strony ze spadkowiczem z wyższej ligi, zawodnicy byli zaangażowani i waleczni. Zespół wywiązywał się z założeń taktycznych, lecz błędy indywidualne spowodowały utratę bramek.

Bramkę dla Polonii zdobył: Patryk Daroń

III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

Budowlany KS Bydgoszcz 9:0 Polonia Bydgoszcz

Trener Radosław: W sobotę rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie ligowe z BKS Bydgoszcz. Gra od samego początku nie układała się po naszej myśli, a na dodatek praktycznie wszystkie bramki ”sprezentowaliśmy” przeciwnikom. Szybko straciliśmy cztery bramki i drużynie ciężko było podnieść morale i wrócić na właściwe tory. Pozytywną stroną spotkania z naszej strony była waleczność niektórych zawodników. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 9:0 dla BKS Bydgoszcz.