[04.06-05.06] Raport z weekendowego grania

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa zach. (RW)

04.06.2022,godz.  10:00

Polonia Bydgoszcz 1:1 Kujawianka Strzelno

Trener Janusz Brzeziński: Od początku spotkanie było bardzo wyrównane. W pojedynkach 1×1 wygrywaliśmy, lecz brakowało skuteczności i dokładności. Pierwsza połowa bez bramek. W drugiej połowie udało się stworzyć kilka sytuacji lecz to przeciwnicy jako pierwsi strzelili bramkę. Do samego końca walczyliśmy o punkty. Pod koniec spotkania Szymon Sondowski zdecydował się na strzał zza pola karnego i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Bramkę dla Polonii zdobył: Szymon Sondowski

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

04.06.2022, godz. 15:30

Polonia Bydgoszcz 2:1 Grom Więcbork

Trener Patryk Jasiński: W pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0, jednak w drugiej drużyna zabrała się za odrabianie strat. Wyszliśmy na prowadzenie, i do końca meczu mieliśmy kilka składnych akcji, dzięki temu całkowicie kontrolowaliśmy mecz.

Bramki dla Polonii zdobył: Jakub Kozłowski (2)

III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)

04.06.2022, godz. 17:30

Polonia Bydgoszcz 1:1 Budowlany KS Bydgoszcz

Trener Kacper Kozołup: Mecz po raz kolejny z lokalnym przeciwnikiem odbył się na wysokim poziomie. Drużyna bardzo dobrze poruszała się po boisku tworząc monolit. Zadania indywidualne zostały prawidłowo wykonane. Bramka zdobyta z rzutu karnego była konsekwencją dobrze skonstruowanego ataku pod bramką przeciwnika. Stracona bramka była błędem w ustawieniu w obronie. Na pochwały zasługuje cały zespół.

Bramkę dla Polonii zdobył: Nikodem Hades

II liga wojewódzka A1 Junior (RW)

05.06.2022, godz. 11:00

Polonia Bydgoszcz 9:0 Pogoń Mogilno

Trener Damian Polkowski: Rywale przyjechali na mecz w 7 osobowym składzie. Mecz zakończył się po 45 minutach. Zgodnie z regulaminem zapisano wynik z boiska.

Bramki dla Polonii zdobyli: Kacper Cierpiński(2), Kacper Kotecki (2), Hubert Wamka, Jakub Kowalski, Jacek Postolski, Denis Mocny, Mateusz Hejnowicz.

III liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)

05.06.2022, godz. 14:00

Polonia Bydgoszcz 2:3 Burza Nowa Wieś Wielka

Trener Dominik Walczak: Na początku mecz układał się według naszego planu. Nie atakowaliśmy, tylko czekaliśmy na rywala. Po przejęciu piłki budowaliśmy składne akcje i mieliśmy mecz pod kontrolą. W 15 minucie strzeliliśmy pierwszą bramkę. Wydawało się, że wygramy mecz bez problemu, jednak rywal nas zaskoczył.

Bramki dla Polonii zdobyli: Jakub Kotecki, Miłosz Rutyna

Klasa okręgowa “KEEZA” Grupa 1

Mustang Ostaszewo 0:0 Polonia-Metalkas Bydgoszcz

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa zach. (RW)

05.06.2022, godz. 17:00

Polonia II Bydgoszcz 3:8 Chemik Moderator Bydgoszcz

Trener Kacper Kozołup:  Zawodnicy grali z bardzo dużym zaangażowaniem. Asekurowali się i pomagali w fazie obrony. Drużyna przeciwna dominowała w pojedynkach 1×1 pod naszą bramką.

Bramki dla Polonii zdobył: Michał Karabasz (3)

05.06.2022, godz. 18:00

Nasz Dom Racice 3:1 Polonia Bydgoszcz

Trener Michał Twardowski: Zespół zaprezentował równy poziom i regularność w działaniach podczas I i II połowy. Mimo niepowodzeń w pierwszych minutach zespół nie poddał się i prowadząc grę kreował sobie kolejne sytuacje bramkowe, niestety nieudane.

Turnieje od pasji do futbolu

Orlik E1

Polonie Bydgoszcz 6:2 Pogoń Mogilno

Polonia Bydgoszcz 2:4 Cis Cekcyn

Trener Radosław Męclewicz: Oba spotkania w naszym wykonaniu wyglądały podobnie, lecz w drugim meczu zabrakło nam po prostu szczęścia. Nasi zawodnicy od pierwszych minut narzucili swój styl gry i to my byliśmy drużyną wiodącą na boisku. Chłopacy byli bardzo skoncentrowani oraz świadomi swojej roli na boisku co przełożyło się na kontrolowanie spotkań natomiast pojedyncze błędy sprawiły, że w drugim spotkaniu musieliśmy uznać wyższość rywali. Mimo dalekiej podróży wracaliśmy i uśmiechem na twarzy co jest najważniejsze.