II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy “PROTRAINUP” Grupa zach. – trenerzy Dominik Walczak i Damian Polkowski

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy (RW) – trenerzy Dominik Walczak i Damian Polkowski

29.05.2021, godz. 14:00, Stadion TKKF, Bydgoszcz

KP Polonia Bydgoszcz 8:3 Budowlany KS Bydgoszcz

Drużyna Polonii: Hubert Chruścicki, Kamil Nowak, Dorian Banaszkiewicz, Wiktor Wiśniewski, Kamil Kala, Mateusz Heliasz, Dominik Dobrzyński, Bartosz Deliński, Tymoteusz Nowak, Mateusz Kurland, Dominik Zieliński, Kacper Filipiak, Feliks Piotrowski.

Gole dla Polonii: Dominik Dobrzyński (2) Dorian Banaszkiewicz (2) Tymoteusz Puchacz (2) Feliks Piotrowski, Bartosz Deliński.

Sportis SFC Łochowo 3:8 Polonia Bydgoszcz

Jakub Woźniak, kapitan drużyny: Od początku meczu staraliśmy się budować akcje od swojej bramki, co przynosiło dużo dobrych okazji. Przeciwnicy skupili się na kontrataku, po którym udało im się zdobyć bramki. W drugiej połowie poprawiliśmy skuteczność, co zamieniliśmy na kolejne bramki.

Bydgoszcz: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 – trener Kacper Kozołup

Start Warlubie 0:0 Polonia II Bydgoszcz

BYDGOSZCZ: III LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK GRUPA 2 (RW) – trener Patryk Jasiński

30.05.2021, godz. 15:30, Osielsko

Victoria Niemcz Osielsko 1:2 KP Polonia Bydgoszcz

Drużyna Polonii: Beszczyński, Schmidt, Jagodziński, Szubarga, Zach, Szewe, Ampulski, Jerchewicz, Salvini, Rezerwowi : Wieczorek, Roubo, Białczyk, Witoński, Janiak, Kozłowski.

Bramki dla Polonii: Salvini (2)

Trener: Pierwsze 5 minut było bardzo ciężkie, przeciwnik postawił trudne warunki, stosując wysoki presing, czego skutkiem była stracona bramka na 1:0. Chłopacy pokazali jednak wielki charakter i świetna grę piłką, zmuszając przeciwników do błędów. Po jednym z takich błędów bramkę zdobył Marco Salvini. Na przerwę schodziliśmy z rezultatem 1:1. Druga połowa już zdecydowanie należała do nas. Przez większa cześć drugiej połowy prowadziliśmy grę i przebywaliśmy na połowie przeciwników. Świetną prace w defensywie wykonywała para stoperów Jagodziński – Szubarga, którzy skutecznie przerywali próby kontr ataków gospodarzy. Zwycięskiego gola na 1:2 zdobył Marco Salvini, dobijając strzał Wojciecha Amuplskiego.