Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz

Remis na początek

Pierwszy mecz rundy wiosennej podopiecznych trenera Patryka Jasińskiego z rocznika 2009 Polonii Bydgoszcz z Juventusem zakończył się remisem 2:2 (1:1).🤝⚽

Nasi chłopcy w pierwszej połowie wyszli z dużym respektem do przeciwnika. Juventus swoją przewagę dość szybko udokumentował bramką na 1:0. Mimo przewagi przeciwnika, jeszcze przed przerwą, nasi chłopcy zdołali zdobyć wyrównującą bramkę po samobójczym strzale przeciwnika.

Niestety drugą połowę meczu znowu Polonia zaczęła od szybkiej straty drugiej bramki. Na szczęście po stracie bramki nasi chłopcy zaczęli grać coraz agresywniej i dokładniej. Przyniosło to efekt w postaci wyrównującej bramki strzelonej przez Bartka. W ostatnich minutach meczu Polonia miała szansę na strzelenie zwycięskiej bramki ale sędzia przy celnym strzale Jędrzeja dopatrzył się przewinienia i nie uznał bramki. Mecz zakończył się remisem 2:2. Ambicja chłopaków została nagrodzona.👏⚪🔴

✍️📷 Relacja i zdjęcia: Przemek Zach.